Sponsorlu

2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

2021'de alınabilecek en iyi 3 altcoin belli mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin’e yönelik yılbaşında görülen büyük heyecan ve ilgiye rağmen kripto paralara yatırım yapmak son aylardan da görülebileceği üzere oldukça riskli ve tehlikeli.

Bu risklere rağmen kripto para yatırımcılarının sektörü bırakmaları gerekmiyor ve böyle de kazanç elde etmek mümkün. Bu sebeple aslında altcoinlere yönelmek çok daha kazançlı olabilmekte. İşlem hızından kullanılabilirliğe kadar birçok altcoinin lider kripto para biriminden çok daha farklı şeyler sunduğu bilinmekte.

Yılın ikinci yarısı sanıldığı kadar büyük bir yükseliş getirmese de bu 3 altcoin farklı özelliklerle ön plana çıkıyor ve gelecek vaat ediyor. Peki 2021’in gözde 3 altcoin’i hangileri olacak?

STC Token

STC Token, Student Coin ekosisteminin bir parçası ve bunun kaliteli bir ekibin işi olduğu biliniyor. Proje, “Cryptocurrency Encylopedia” eserinin genç yazarı Wojciech Podobas tarafından geliştirildi ve Stanford ve Princeton da dahil 500 üniversitedeki öğrencilerin desteğini kazandı.

Proje, hem kazançlılığı hem de kullanılabilirliği ile kesinlikle birçok kripto para yatırımcısının gönlünü kazandı.

STC Token en temel özellik olarak herkese staking karşılığında en az %13 APY seviyesinde getiri sağlıyor. Bu sadece pasif gelir sunmakla kalmayıp aynı zamanda ayı piyasasında yatırımcıları koruyor.

İkinci olarak ise ekosistemin kripto paraların kullanılabilirliğini arttıran birkaç özelliği var ve bunlar şöyle sıralanabilir:

STC Terminal – kullanıcıların STC tabanlı tokenler geliştirmelerini ve bunları kitlesel fonlama ile piyasaya sürebilmelerini sağlayan platform.

STC Learning – Blockchain teknolojisi hakkında interaktif kurslar sunan eğitsel bir panel.

STC Exchange– sadece önde gelen kripto paraların değil aynı zamanda ekosistemde geliştirilen yeni kripto paraların da alım satımının yapılacağı platform.

XLM – Stellar Lumens

XLM, geleneksel bankacılık sisteminin en büyük alternatiflerinden ve rakiplerinden birisi olarak görülmekte. Stellar Ekosistemi tabanlı olan XLM ile hem geleneksel varlıkları hem de menkul kıymetleri alıp satmak mümkün. Ripple’ın en büyük rakibi olan XLM, özellikle XRP’ye açılan dava sonrasında bir hayli popüler bir hal aldı.

Stellar, çoklu para transferleri desteklediği, spam işlemleri tespit ettiği ve cüzdanların aşılmasını engellediği için 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine kolaylıkla ulştı.

XLM kesinlikle uzun vadeli en iyi yatırımlardan birisi olabilir.

LMY Token – Lunch Money

LMY Token’in hedefi aslında isminden de anlaşılabilmekte. Sektördeki en eğlenceli projelerden birisi olan LMY Token, restoranlara yönelik değerlendirmelerin azlığından ve bunların rakipleri tarafından ara ara yanlış değerlendirme almalarından dolayı bunlara karşı çözüm olarak geliştirildi.

Bu platformu kullananlar favori restoranlarla ilgili değerlendirmeler yapma karşılığında kripto para ile ödeme alabilmekte. Yapılan ödemenin fişinin fotoğrafını sunmak şartıyla yapılan değerlendirmeler sonrasında LMY Token ödülleri veriliyor ve bunun CMC üzerinde günlük ortalama %35 artış elde ettiği görülüyor.

Peki siz tam olarak neyi bekliyorsunuz? Altcoin ordusuna siz de katılın!


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu