Haberler

Artırılmış Staking Programı: EVER İle Yüzde 20 APY Kazan

Everscale (eski adıyla Free TON) güçlendirilmiş yıllık yüzde verimi (APY) ile artırılmış staking programını (Boosted Staking Program) gururla sunar. Toplanan APY, staking olunmuş belirteçlerin miktarına ve kilitlenme süresine bağlı olarak %20’ye kadar artabilir. 

Everscale, L1 blok zinciri olarak Hisse Kanıtı (Proof-of-Stake, PoS) uzlaşma protokolünü kullanır ve 400’den fazla ademimerkeziyetçi doğrulayıcı üzerinde çalışır. Ağ teknolojisi, ölçeklenebilir olmasını ve saniyede milyonlarca işlemi güvenli ve emniyetli hale getirmesini sağlayan çoklu iş parçacığı kullanır. Artırılmış Staking Programımız, projenin temel kavramlarından biri olan bağımsız doğrulayıcıları ve ademimerkeziyetçiliği desteklemeyi amaçlamaktadır.

Staking, belirteçlerinizi blok zincirindeki işlemlerin doğrulanmasına yardımcı olacakları Depool adlı özel bir akıllı sözleşmeye göndererek pasif gelir elde etmenizi sağlar. Depool akıllı sözleşmesi resmi doğrulamayı geçti, bu nedenle kontrol kullanıcının elindeyken fonlarınızı ona tahsis etmek tamamen güvenlidir. Debot uygun ve kullanımı kolay bir kullanıcı deneyimi sunan Depool akıllı sözleşmesi ile iletişim için ademimerkeziyetçi bir arayüzdür.

Artırılmış staking programı, EVER sahiplerine ek avantajlar sağlayan sınırlı süreli bir tekliftir. Kullanıcının tuttuğu belirteç miktarına göre (100-999, 1000-9999, 10K-100K, 100K+) ve kilit süresinin süresine göre  (6, 12, 18, ve 24 ay) kullanıcıya verilen ilave APY %15’e kadar artabilir. Geleneksel staking, kullanıcıya temel bir %5 *APY verir. Bu programda toplam APY %20’ye ulaşabilir. Ödül, her doğrulama döngüsünden sonra ödenir. Depool’dan para çekme prosedürü 54 saate kadar sürebilir.  

Artırılmış staking programına katılmak için Surf Everscale tarayıcısını kurun ve ordakı cüzdanı etkinleştirmelidirin.  Belirteçleri Surf, MEXC, Gate.io, veya EVER’in listelendiği başka yerlerde satın alabilirsiniz. Surf hesabınıza EVER aldıktan sonra, Boosted Staking Debot’u çalıştırın, talimatları izleyin ve yolculuğun tadını çıkarın!

Bir sorunuz varsa veya sizin gibi düşünen topluluk üyeleriyle sohbet etmek istiyorsanız, lütfen Everscale Türkçe Telegram sohbetine katılın.

*APY= Yıllık gelir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu