Sponsorlu

Bitcoin ve Blockchain’in Şeffaflığı Artık Online Oyunlarda

Dünyada kitlelerin Bitcoin’i kabulü ve güveni şüphesiz arkasındaki teknoloji olan “Blockchain” sayesinde olmuştur. Her ortama güven ve şeffaflık getiren bu sistemi artık hayatımızın her evresinde görebiliyoruz.

Son zamanlarda şans oyunları platformlarında da bu teknolojinin entegrasyonunu görüyoruz. Fairplay adını değiştirerek Fairspin ismiyle sektöre damga vuran şans oyunları sitesi, platformuna Blockchain teknolojisini entegre ederek şeffaflık ve güvenlik kavramlarını en üst noktaya ulaştırmış durumda.

Bu sayede bütün ödemeler ve işlemler Blockchain ağına kaydediliyor ve böylece diğer tüm oyuncular şeffaf ve güvenilir bir şekilde para yatırma ve ödemeleri kontrol edebiliyorlar. Ayrıca her oyunun gerçek zamanlı bir şekilde kazanma oranını ve tüm oyun istatistiklerini şeffaf bir şekilde göz önüne seren bu sistem sayesinde güvenilmez olarak bilinen şans oyunları platformunu en üst şeffaflık ve güvenlik düzeyine çıkarmış durumdadır.

Kimin ne kadar kazandığını veya kaybettiğini ağda şeffaf bir şekilde gösteren Fairspin platformu, bu özelliği ile “European Awards” ödüllerinde “Rising Star” (Yükselen yıldız) kategorisine iki kez aday gösterilmiştir.

Curacao eGaming lisansına sahip olan Fairspin, Blockchain ağındaki entegrasyonunu TruePlay ile ortak şekilde yürütmektedir. Böylelikle platformdaki tüm işlemler TPLAY tokeni ile yapılır. Şu zamana kadar kullanıcılarına milyonlarca dolar ödeme yapan sistem, her gün sisteme kayıt olan yüzlerce kullanıcısına hizmet vermeye devam ediyor. 2018 yılından beri kadar oyunculara 65.000’in üzerinde ETH ödemesi yapılmıştır.

Örneklenecek olursa; platformdaki en büyük galibiyetlerden biri 27 Şubat 2020’de şanslı bir oyuncu tarafından yapıldı. Oyuncu blok zincirinde de görülebileceği gibi tek bir işlemle 2,931 BTC’yi (o gün bu değer 25.000 dolardan fazlaydı) çekti. Blockchain explorer


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu