Haberler

Bitcom Global Borsası ile Bitcoin ve Kripto Para Yatırımında Bambaşka Bir Deneyim!

Kripto para piyasasının her geçen gün büyümeye devam etmesiyle özellikle piyasaya yeni girecek olan birçok yatırımcı hangi platformda güvenle yatırım yapabileceğini bulmaya çalışıyor. Özellikle dolandırıcılık faaliyetlerinin fazlasıyla olduğu piyasada, yatırımcılar fonlarının güvenle saklandığından emin olmak istiyorlar.

Tam da bu noktada yatırımcıların yardımına koşan ve 2018 yılında “Finance Magnates London Ödül Zirvesi” ödülünü alan Bitcom Global platformu, hem yüksek güvenlik hem de hiçbir borsada olmayan özellikleriyle öne çıkıyor.

Özellikle son zamanlarda kripto para piyasasında artan yoğunluk sebebiyle birçok borsanın ulaşılamaz olduğu görülüyor. Altyapısı yetersiz olan birçok borsa, kullanıcılara bazen saatler bazen ise günlerce hizmet veremez halde kalıyor. Bu süreçte yatırımcılar hiçbir şekilde varlıklarına ulaşamıyor ve işlem yapamıyor.

Bu gibi durumlara maruz kalmamak için ise altyapısı sağlam olan borsalar tercih edilmek zorunda. Tam da bu noktada bünyesinde 20’den fazla dil barındıran ve tüm dünyadan 1.5 milyon kişiye hizmet veren Bitcom Global öne çıkıyor. 13 yıllık geçmişi olan köklü borsa, tüm dünyaya hizmet veren sağlam bir altyapıya sahip olması sebebiyle diğer birçok borsa gibi “çökme” sorunları yaşanmasının önüne geçiyor. Böyle yatırımcılar en yoğun dönemlerde bile kilitlenme, çökme, donma gibi problemler yaşamadan yatırımlarını yapabiliyor.

Yine yatırımcılar için hayati öneme sahip “hacimli borsa” kavramı Bitcom Global’de kendine vücut buluyor. Öyle ki hacimsiz olan birçok borsada yatırımcılar fiyat oynaklıkları veya makas aralıkları sebebiyle ciddi zararlar edebiliyor. Örneğin yatırımcılar, saniyeler içerisinde aldığı bir ürünü makas aralığı sebebiyle yüzde 10 hatta 15 altına satmak zorunda kalabiliyor. Milyonları bulan aktif yatırımcısı sayesinde bu sorunun da önüne geçen ve ciddi bir hacme ulaşan Bitcom Global, bu noktada da hacimli borsalar listesine adını yazdırıyor.

Öte yandan borsada kaldıraçlı işlemler yapılabildiği için bir ürüne hem yükselirken hem de düşerken yatırım yapmanın da önü açılmış oluyor. Böylelikle platform içerisinde sadece yükseliş dönemlerinde değil düşüş olduğunda da para kazanmak mümkün oluyor.

Türkçe desteğine başlamış olan ve bünyesinde 40’tan fazla kripto para barındıran Bitcom Global, diğer platformlarda olmayan işlem kopyalama özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Bu özellik sayesinde hiçbir teknik veya temel analiz bilginiz olmadan uzman bir kullanıcının işlemlerini kopyalayarak beraber kazanç sağlanmanın önü açılıyor.

İşlem Kopyalama

Adından da anlaşılacağı gibi, kopya yatırım işlemleri, en iyi hesap yöneticilerinin test edilmiş stratejilerini seçmenize ve ticaretlerini kopyalamanıza olanak tanır.

Bu sayede hem başka yatırımcıların işlemlerini kopyalayabilir hem de kendi işlemlerinizi kopyalatabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz.

Kopyalama Avantajları

  • Kopyalama işlemlerine başlamak için strateji, beceri veya yatırım deneyimi gerektirmez.
  • Temel veya teknik analize zaman harcamadan deneyimli bir yatırımcı gibi zahmetsiz ve hızlı bir şekilde ticarete başlayabilirsiniz.
  • Raporlama araçlarımızı kullanın ve en iyi performans gösterenleri seçin. Doğru stratejiyi seçtikten sonra, bir düğmeyi tıklayarak kopyalamaya başlayın.
  • İstediğiniz zaman kopyalamayı durdurabilir veya bir işlemi kapatabilirsiniz.

Strateji Sağlayıcılar

Strateji Sağlayacısı olun! Ticarette iyi misiniz? Başkalarının sizi kopyalamasına izin verin ve kazanın. Her zamanki gibi ticaret yapın ve sizi takip edenlerden ek gelir elde edin.

Siz de hemen Bitcom Global borsasına üye olabilir ve bu benzersiz deneyimleri tecrübe edebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu