Sponsorlu

BTC Surf ”Özel Teklifini” Topluluk İçin Büyütüyor

Uzun süredir kripto para sektörü içerisinde yer alan kişiler, işletmelerin değişimine tanıklık ettiler. Önceleri sadece reklamlarla alakalı iş modelleri bulunsa da bu durum günümüzde bir hayli değişti.

Kripto para kazanımı için tıkla kazan (PTC) yöntemi ile ödeme yapan kurumlar birçok sıkıntı ile karşılaştı ve sadece en güçlüleri piyasada tutunabildi. Bugün size bu değişimlere ayak uydurabilen ve piyasada tutunabilen bir şirketi yani BTC Surf‘ü tanıtacağız.

BTC Surf Nedir?

BTC Surf İspanyol Blockchain Birliği profesyonelleri tarafından geliştirilen bir topluluk olarak biliniyor. İsteyen herkes bu topluluğa katılıp, üyelik tipine göre çeşitli avantajlardan faydalanabilir. Topluluktaki etkinliğinize bağlı olarak Bitcoin kazanabilir ve kendi internet potrföyünüze için trafik elde edebilir veya yeni portallar ve yatırım fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Devamlı Reklam Modeli

Üyeler tek bir ödeme ile reklam yapıp, hayat boyu sürecek bu hizmetin keyfini çıkartabilirler. Bu sayede reklamcı hayatı boyunca gerçek kullanıcılardan trafik elde etmiş olur ve kazancı devamlı olarak artar.

Reklam vermek istemeyen kullanıcılar ise ortak kurumların verdiği reklamları görerek para kazanabilir ve diğer topluluk üyelerinin tanıttığı önemli alternatifleri öğrenebilirler.

Diğer Avantajlar: Üyelik Sistemi

Topluluk içerisindeki normal etkinliklerin yanı sıra, platformu başkalarına tavsiye ederek de ödül ve kazanç elde sağlayabilirsiniz. BTC Surf, tavsiye ile platforma üye yapılan kullanıcının kazancının belirli bir yüzdesini, platformu tavsiye eden kişiye vermektedir. Ayrıca BTC Surf’da bulunan bu modelin 0’dan 11. seviyeye kadar aşamaları bulunuyor.

Mali Dağılım Nasıl Olacak?

Topluluk tarafından üretilen paranın dağıtımı oldukça şeffaf ve kesin bir yöntem ile yapılacak. Dağıtımın yüzdeleri şöyle sıralanabilir:

  • 11 seviyeye gelmiş olan üyelik planı: %50.
  • Bütün reklam verenler için Ek Surfing Promosyonu ve diğer trafik kaynaklarından ziyaretçi elde etme: %20.
  • Haftalık Bonus: %10.
  • Etkinlik başına rastgele bonus: %10.
  • BTCSURF sistemlerinin yönetilmesi ve bakımı: yüzde 10.

En Yeni Hizmet: Havuz

BTC Surf ve ortaklarının önerdiği en güncel ve en yenilikçi hizmet, ”havuz” sistemi olarak bilinmekte. Havuz terimi genel olarak bir hizmet sunmak veya bir iş fırsatından yararlanmak için bir araya gelen bir grup insanı betimlemek için kullanılır.

BTC Surf tarafından sunulan havuz sistemi de üyelik ağı piyasasını kullanmayı hedeflemektedir. Topluluk üyelerinin katkılarıyla, Bitcoin ve kripto para dünyasında en üst seviye platformlara ve hizmetlere üye ağlar oluşturulacak ve bunlardan toplulukça faydalanılacak.

Aşağıdaki grafikte havuz sisteminin ne kadar kazançlı olduğunu görmek mümkün:

Yukarıdaki grafikten de görülebileceği üzere, kazanç oranı günlük yüzde 0,20 ile yüzde 1 arasında değişmekte. Bu da internet reklamcılığı piyasasındaki rekabeti göz önüne aldığımızda oldukça büyük bir getiri oranı ve kazançlı bir yatırım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu kazanç oranına ek olarak havuz sistemi toplulukla ilgili platformlarda yeni yatırımlar yapma kararı alınca aynı verilen karar gibi değişebiliyor ve topluluğun oyları ile yeni yatırım alanı seçiliyor.

Sonuç

BTC Surf oldukça kazançlı ve olgun bir topluluk olmanın yanı sıra, topluluğu için kazanç sağlayan hizmetlerini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmekte. Bunun en güncel kanıtı da HAVUZ isimli komisyon sisteminin piyasaya sürülmesi olarak gösterilebilir.

BTC Surf hakkında daha fazla bilgi almak ve topluluğun bir parçası olmak için, BTC Surf’ün internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Link

Web: BTC Surf


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu