Sponsorlu

Bu Platform, Kripto Para Madenciliğini Herkesin Erişimine Açıyor!

Kripto para madenciliğinin taşıdığı zorluklar, bu yeni platform ile ortadan kalkıyor.

Kripto para madenciliği ciddi bir kazanç sunsa da bunu yapabilmek için ciddi bir donanım ve bu donanımlar için de yatırım gerektiği biliniyor. Bu dezavantaj ise son dönemde bir hayli popüler bir hal alan kiralık bulut tabanlı işlemci gücü ile aşılabilmekte. Hiçbir yazılım veya donanım olmadan direkt olarak kullanılabilen bu ekstra hizmet, insanlara büyük bir kapı aralıyor.

İnsanlar artık bir hesap açarak ve minimum bir maliyet ödeyerek kripto para madenciliğine uzaktan katılabilirler. Bu durum ve ilgi sayesinde ise  bulut sunucusu tabanlı kripto para madencilik firmaları madenciliği daha büyük bir grup insan için daha erişilebilir ve karlı hale getirdi ve bununla ilgili platformların sayısı artmaya devam ediyor.

Geleneksel olarak madencilik, bir kişi için pahalı ve zaman alıcı olabilen sıkıcı bir süreç olabilir ve buna ek olarak doğru bilgi birikimi olmadan acemi veya yeni başlayanlar için girmesi zor bir alan olarak bilinmektedir. Halihazırda kurulmuş bir sunucu sağlayan bulut madenciliği firmaları ise bulut madenciliği sürecini çok kolay ve madenci olmak isteyen herkesin katılabileceği bir alana dönüştürüyor.

Minedollars da bu platformlardan birisi ve kısa süre önce büyük bir ödül kampanyası başlatıldı. Söz konusu kampanya, yeni kayıt olan herkese anında çekilebilen 10 dolarlık bonus veriyor. Bulut tabanlı madencilik şirketi aynı zamanda referans programına da sahip ve bu programda her bir üye için %3 komisyon ödeniyor.

Minedollars Nedir?

Minedollars, 2020 yılında oluşturulan ve herhangi bir teknik beceri veya bilgiye ihtiyaç duymadan herkesin kripto madenciliğine başlamasını hedefleyen bir bulut madenciliği platformudur. Şirketin Asya, Avrupa ve Amerika dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde veri merkezleri bulunmaktadır. Madencilik tesislerinin konumu, ucuz elektrik maliyetleri olan bölgelerdedir ve Minedollars tam olarak bu sayede bulut madenciliği ücretleri olarak çok avantajlı fiyatlar sunabilir.

Minedollars platformundaki kullanıcılar günlük kar kazanabilir ve minimum 100 dolar depozito ile madenciliğe başlayabilir. Ortalama karlılık oranı ise %121’den başlar ve madencilerin imzaladıkları kontrata  göre %156’ya kadar çıkabilir.

Minedollars Kullanarak Madencilik Yapmak

Minedollars aracılığıyla yapılan madencilik süreci oldukça kolaydır. Kullanıcıların sadece bir hesap oluşturmaları ve kimliklerini doğrulamaları yeterli olmakla beraber bundan sonra bir madencilik altyapısı kiralamaya ve yatırım yapmaya başlayabilirler.

Bu işlem tamamlandıktan sonra, kullanıcılar yatırımlarından pasif bir kazanç elde edebilir ve ayrıca istatistikleri gözlemleyerek kazançlarını da takip edip bunları cüzdanlarına çekebilirler. Tüm kayıt süreci oldukça hızlıdır ve kullanıcılar bir madencilik altyapısı kiralayarak neredeyse anında para kazanmaya başlayabilir.  Kullanıcılar ayrıca kiraladıkları madencilik donanımlarını cep telefonları veya masaüstleri ile kolayca kontrol edebilirler.

Yapılacak 100 dolarlık yatırım, 3 günlük kontrat ile 6 dola getiri sunar. Minedollars, farklı madencilik planlı ve dönemleri sunar. 420 dolarlık bir yatırım, 7 günlük kontrat için 64 dolar ödül sunarken 1200 dolarlık yatırım ise 14 gün içerisinde 380 dolar sunar. Kontrat dönemi biterken de kullanıcılar sermayelerini anında çekebilir ve uzun vadeli yatırımlarını arttırabilir. Minedollars, her bir yatırım için tam garanti sunar.

Güvenlik Regülasyonları

Minerdollars, Mali İstikrar Otoritesi (FCA) regülasyonlarını takip eder ve aynı zamanda CySEC ve ASIC kanunlarına uyar. FCA, finansal şirketlerin, firmaların ve piyasaların müşterilerine adil davranmasını zorunlu kılar.

Minedollars, kripto para yatırımcıları için harika bir kripto para madencilik platformu olabilir ve sunduğu yatırım garantisi ile diğer platformları geçmeye aday.

Daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://minedollars.com


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Iki farklı tarihlerde site burası hakkında haber yapmış

Hasan

Yatırım yapan varmı?


Başa dön tuşu