Sponsorlu

Coinbox Bitcoin Cüzdan Uygulaması Üzerinden Artık “Stake” Ederek Pasif Gelir Sağlamak Çok Kolay

Coinbox.org cüzdanları artık pasif gelir modelini de destekliyor. Uzun vadeli kripto para alan ve bu kripto paraları ellemeden tutan yatırımcılar için gelir kapısının önünü açan stake işlemi, artık platform üzerinde sunuluyor. Böylece kullanıcılar zahmetsiz bir şekilde kripto para varlıkları dururken buradan gelir sağlamış oluyor.

Normalde madenciliği yapılarak elde edilen kripto paraların bu teknolojisine verilen isim Proof of Work’tür. Ancak son zamanlarda Ethereum’un bile adapte olmaya çalıştığı Proof of Stake modeli, madencilik gibi herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan kripto para kazanmanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde elinizde ne kadar çok kripto para tutarsanız tıpkı madencilik yapar gibi o oranda gelir elde etmeye başlarsınız.

Madencilikte olan elektrik, pahalı parçalar ve ısı maliyetleri gibi birçok zorlukta böylelikle kurtulmuş ve zahmetsizce para kazanmaya başlamış olursunuz.

Algorand (ALGO) Proof of Stake modelini destekleyen ve en çok bilinen kripto paralardandır. Coinbox.org platformu da ALGO ile stake etme dönemini başlatarak, kullanıcılara hiçbir zahmete girmeden bu sistemden para kazanmasının önünü açmış bulunmakta. Şu anda ALGO için yüzde 6.12 olarak sunulan kazanç miktarı, kripto paralardan zarar eden ve zahmetsiz bir şekilde gelir sağlamak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Detaylı bilgi için: Coinbox.org

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu