blank
Haberler

D-CYFOR: İngiliz Halkının %92’si Bitcoin’i Biliyor

D-CYFOR adlı araştırma şirketinin yayınladığı son sonuç belgeleri kripto paralar ile ilgili İngiliz halkının fazlaca bilgisi olduğunu doğruladı. Yapılan araştırma sonucunda İngiliz halkının büyük bir kısmının Bitcoin hakkında bilgi sahibi olduğu ortaya çıkarıldı. D-CYFOR araştırmasında İngiliz halkının %92 civarında kısmının Bitcoin ile ilgili bilgisi olduğu ve daha önce duyduğu, büyük bir kısmının ise Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere kripto paraların gelecekte çökecek olduğunu düşündüklerini açıkladı.

Açıklamalarda İngiliz halkının Bitcoin ve Ethereum hakkındaki fikir ve düşüncelerine de yer verilirken, en fazla bilginin ise Bitcoin’den yana olduğu paylaşıldı. İngiliz halkının kripto paralar hakkında olumsuz düşünce içerisinde olmasının nedeni ile ilgili olarak araştırma sonucunda bir bilgi paylaşılmadı.

İngiltere Olumsuz Bakıyor

İngiltere yönetiminin Bitcoin’e fazlası ile olumsuz baktığını doğrulayan D-CYFOR (İngiliz araştırma şirketi) araştırmasının İngiliz halkının düşüncelerini değiştirmesi beklenmiyor. Araştırmada net olarak bilindiği hali ile İngiliz halkının Bitcoin hakkında olumsuz düşüncelerinin fazla olduğu, bu olumsuz algının arkasında Bitcoin’in mutlaka bir süre sonunda çökecek olmasının yattığı belirtildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu