BitcoinKripto ParaSponsorlu

DeepTradeBot İle Kolayca Bitcoin ve Altcoin Ticareti Yapın!

Otomatik alım satım yapılmasına imkan tanıyan kripto para botu DeepTradeBot'un getirdiği avantajlar...

Dünya her geçen gün değişmeye devam ediyor. Özellikle kripto paraların da hayatıma girmesiyle bambaşka bir pencere açılan ekonomi alanında dünya geneline alım satım işlemlerinin yüzde 40’ı robotlar ve yapay zekalar tarafından yapılıyor.

Zaten dijital bir alanda olan kripto paralar üzerinde yapılabilecek en iyi şey borsalardaki bazı emirleri otomatikleştirmektir. Bu yüzden DeepTradeBot, çok az risk ile karmaşıklıktan uzak bir yapay zeka geliştirdi.

DeepTradeBot Nedir?

DeepTradeBot, İngiltere Londra merkezli yapay zeka ve bulut bilişime adanmış Deep Neuro Networks LTD tarafından geliştirilen bir otomatik ticaret araçları şirketidir. İngiltere merkezli olmasının en büyük avantajı güvenilir ve lisanslı bir şirket bünyesinde işlemlerin yürütülmesidir.

Otomatik İşlem Yapan Robotların Avantajları

Yatırım yapmak, temel ve teknik tarafta birçok veriyi öğrenme, analiz etme ve buna göre aksiyon alma gibi birçok unsuru beraberinde barındırıyor. Bu, bakıldığı zaman kolay gibi görünse de birçok yatırımcı bu temel unsurları tam olarak yapamadığı için yatırımlarında zarar ediyor.

Ancak bugün biliniyor ki robotlar insanlardan çok daha fazla işlemi aynı anda yapabiliyor ve duygusallıktan uzak bir şekilde işlemleri yürüyor. Duygusallığın yatırımcılara en fazla para kaybettiren unsur olduğunu da düşünüldüğünde yapay zekanın ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılıyor.

DeepTradeBot böylelikle yorgunluk, stres, duygusallık gibi konulardan uzak bir şekilde birçok veriyi anlık olarak analiz ederek yatırımın daha doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyor.

DeepTradeBot’un Temel Özellikleri

DeepTradeBot’un en önemli özelliği yorulmadan 7 gün 24 saat çalışmasıdır. Ayrıca şu 4 önemli konu tüm fırsatlardan yararlanılması için oldukça önemlidir:

  • Robot, emir defterinin operasyonlarını tarar ve operasyonları yürüten diğer insanlardan daha hızlı bir şekilde piyasaya işlem girebilir.
  • Tüm tekliflerde başarı oranının artması için diğer tüm platformlar anlık olarak analiz edilir ve buna göre aksiyon alınır.
  • Robot, bir sonraki fiyat hareketini belirlemek için teknik analiz ve göstergeleri sürekli olarak kullanır.
  • Başka bir robot, yatırımcı hissini tespit etmek ve bu hareketler sonucunda ortaya çıkacak artışları tahmin etmek için Twitter gibi sosyal medya kaynaklarını ve haber sitelerini sürekli olarak tarar.

Peki Nasıl Kullanabilirim?

DeepTradeBot’a yatırım yaparak kazanmak oldukça basittir. Platform, tüm süreci basitleştirmek için tasarlanmıştır. Böylelikle tek yapılması gereken kayıt olmak, yatırım türünü ve ve kullanılması istediğiniz bot sayısını seçmektir. Yapay zeka zaten gerisini hallediyor. Aşağıdaki tabloda, şu anda platformda bulunan seçenekleri görebilirsiniz:

Yukarıda görüldüğü gibi ücretli birçok seçeneğin yanı sıra kullanıcılara ücretsiz test imkanı da sunulmuş durumda. Kullanıcılar sistemi ücretsiz bir şekilde deneyebilir ve dilerlerse daha üst paketlere daha sonradan geçebilir.

Tüm bunların da yanı sıra platform hem alım satım yaparak kazandırırken hem de davet sistemi ile kayıt olan kullanıcılardan da komisyon kazanma fırsatı sunuyor.

DeepTradeBot VIP Yatırımcı Kulübü

VIP yatırımcı sistemini de aktif olarak kullanan platformda gerekli şartlar sağlanırsa şu ayrıcalıklar sunuluyor:

  • Yatırımcı olarak hareket ettiğimiz zaman daha güçlü botlara erişim söz konusu olacak.
  • Daha yüksek kazanç oranları ile iyileştirilmiş üyelik ücreti.
  • MLM pazarlama uzmanları için kapsamlı düzey ağı.
  • Organizasyon yapısında yükselme, yeni faydalar ve daha yüksek gelir elde etme imkanı.

Sonuç

Uzun süredir otomatik al sat yapacak bir kripto para alım satım botu arıyorsanız, sunduğu ücretsiz deneme fırsatı ve barındırdığı birçok yenilik ile DeepTradeBot tam size göre olabilir.

İlgili Linkler:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu