Sponsorlu

Doggy Land, Beklenen Thug Dog NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

Doggy Land ekibi uzun bir bekleyişten sonra Thug Dog NFT isimli koleksiyonunu sonunda piyasaya sürüyor ve 7 Mart ilk tarih olarak belirlendi. Söz konusu koleksiyon 10.000 köpekten oluşuyor ve Ethereum ağında yer alıyor. Adil bir satış amaçlayan ekip, bunların tanesini 0,06 ETH’den satışa çıkartacak.

Thug Dog NFT’leri Ne Vaat Ediyor?

Thug Dog NFT koleksiyonunu piyasaya süren Doggy Land ekibi, bir yatırımcı topluluğu yaratmak istiyor ve Thug Dog projesine yardım edecek kişiler de aranıyor. NFT dünyasına alışık ve sektörün içinden kişiler, Doggy Land topluluğuna katılabilir. 90’lı yılların hip-hop kültürünü bilen ve NFT’leri seven herkes bu projeye katkı sağlayabilir. Söz konusu ilk satış da dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getirmek için eşsiz bir fırsat.

Thug Dog NFT projesi, 90’lı yılların hip-hop kültürünü övmek için tasarlandı ve projenin geliştiricileri bu dönemin çok çabuk geçtiğine, hak edilenden daha kısa sürede unutulduğuna inanıyor.

NFT koleksiyonu 10.000 NFT köpeklerini içeriyor ve hepsi eşsiz gangster stilini yansıtıyor. 90’lı veya 2000’li yılların gangster temalarını yansıtan her bir NFT köpek, kendine ve o döneme ait moda anlayışını yansıtmakta.

Doggy Land ekibi, hip-hop’un altın yıllarını kutlamak için bu özel NFT koleksiyonunu çok yakında piyasaya sürmeyi tercih etti. Bu nedenle, resmi lansman 7 Mart’ta saat 16:00 ET itibarıyla gerçekleşecek. Lansman etkinliğinde, önce whitelist alan üyeleri alım yapabilecek ve ardından erişim, mevcut boşluklardan devam edecek. İlk katılımcılar gelecekte sıra ve ek ödemeler olmadan erişim elde edecekler.

NFT’lere yatırım yapmak için ideal an, satın alma fiyatlarının en düşük olduğu lansmanlar yani ön satışlar olarak biliniyor. 10.000 NFT köpek 0.06 ETH’den satılacak. Doggy Land ekibi bunun adil bir lansman olacağının, bu nedenle satış sırasında fiyatın artıp azalmayacağının altını çiziyor. Bir NFT sahibi elindeki eseri yeniden satarsa, yeniden alan kişinin biçtiği değere bağlı olarak yeniden satış değeri orijinal fiyatından önemli ölçüde yüksek olabilir. Doggy Land buna ek olarak her bir  topluluk yardımcısını NFT’lerle ödüllendireceğini duyurdu.

Doggy Land’in Vizyonu

Doggy Land, kripto alanında faaliyet gösteren ve NFT’lere değer veren topluluklar oluşturmak isteyen bir ekip. Doggy Land, gelecekte NFT sahiplerini ödüllendirmek ve teşekkür etmek için daha fazla NFT koleksiyonu oluşturmayı planlıyor.

İlk satış hakkında daha fazla bilgiyi resmi Doggy Land internet sitesinden öğrenebilir veya sosyal medya, Discord ve Twitter üzerinden ekiple ilgili son bilgilere ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu