Sponsorlu

Fairspin, Blockchain Teknolojisi Sayesinde Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Tüm dünyadaki üst düzey oyun sağlayıcılarının oyunlarını platformunda sunan Blockchain oyun sitesi Fairspin, geçen ayın oyun istatistiklerini paylaştı.

Mart ayındaki istatistikleri paylaşan Fairspin 7 Mart tarihindeki şanslı kazananın Blockchain bilgilerini paylaştı. Öyle ki bu şanslı kişi sadece bir günde 2.5 BTC (çekim sırasında 22.000 dolar) değerinde kazanç eldi etti. Ayrıca bu kazanç 1.900 dolarlık bir yatırımla sağlanmış oldu. Bunun yanı sıra yine Mart ayında en az tutarla en yüksek kazancı sağlayan kişi Hip Hop Panda oyununda 180 dolarlık yatırımla 6.000 dolar kazandı.

Bu kazançların hepsi Blockchain sayesinde çok daha şeffaf bir şekilde gerçekleşiyor. İşlemleri TPLAY tokenleri ile yapan kullanıcılar tüm aktarımla Etherscan.io sitesinde kontrol edebiliyorlar.

Hip Hop Panda oyunu, Fairspin’deki diğer oyunlar gibi Blockchain’de geliştirilmemesine rağmen Fairspin ile entegre TruePlay çözümü sayesinde tamamen şeffaf hale geliyor. TruePlay Blockchain platformunu kullanan Fairspin, sitede bulunan herhangi bir para birimini 0,001 ETH sabit oranına sahip TruePlay tokeni ile işleme alıyor. (1 ETH, 1000 TPLAY jetonuna eşittir)

Tüm işlemler Blok zincir teknolojisi üzerine kayıt edildiği için açık ve şeffaf bir şekilde takip edilebiliyor.

Öte yandan Mart ayında Fairspin’de en çok kazananlar arasında:
• 21 Mart: 500 dolar yatırım ile Book of Gold oyununda 26 ETH (3.500 dolar) kazanç,
• 31 Mart: 500 dolar yatırım ile Hip Hop Panda oyununda 39 ETH (5.200 dolar) kazanç yer alıyor.
Şubat ayında Fairspin casino, 50 dolarlık küçük bir depozito ile Book of Gold oyununda 1.79 BTC (o anda 17.549 dolar) olan bir önceki rekor galibiyetini yayınladı.

Fairspin ayrıca, tüm dünyayı etkileyen mevcut sağlık durumuna ilişkin oyun istatistiklerindeki değişiklikleri de paylaştı. Şubat ayının sonundan bu yana üst düzey faaliyet saatlerinin çalışma günlerinden (Pazartesi-Çarşamba akşam saatleri) hafta sonlarına doğru değiştiği görüldü. Bu da demek oluyor ki, oyuncuların çoğunluğu dünya çapında yetkililer tarafından tavsiye edildiği şekilde evde kalıyorlar.

Fairspin, Blockchain temelli olmayan oyunlara sahip ilk ve hala tek Blockchain oyun platformudur ve şeffaftır. Ethereum akıllı sözleşmeleri ve ERC20 token’ı TPLAY kullanarak tüm oyun verilerini Blockchain’e kaydeder. Bu sayede oyun sitelerinde çokça soru işareti olan “güvenlik” gibi kavramlar en üst düzeye çıkarılmış olur.

Ücretsiz spin’ler ve bonuslar için Fairspin’i Telegram, Facebook veya Twitter‘da takip edebilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu