coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluHer Gün Madencilik Yaparak Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Her Gün Madencilik Yaparak Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

USDminer İle Sürdürülebilir Pasif Kazanç

Giriş: Kripto Madenciliği Nedir?

Çoğu insan kripto madenciliğini sadece yeni paralar elde etmenin bir yolu olarak düşünür ancak kripto madenciliği, bir blok zincir ağındaki kripto para birimi işlemlerini doğrulama ve bunları dağıtılmış bir deftere ekleme sürecidir.

Bununla birlikte dijital para biriminin zorluğu, dijital platformların kolayca manipüle edilmesinden kaynaklanır. Bu nedenle Bitcoin’in dağıtılmış defteri, yalnızca doğrulanmış madencilerin dijital defterdeki işlemleri güncellemesine imkan verir.

Teknik olarak madencilik, sınırlı sayıda Bitcoin veya Ethereum ve Litecoin gibi diğer altcoinlerin daha fazlasını oluşturmanın hesaplama sürecini ifade eder.

Farklı Kripto Para Madenciliği Yöntemleri:

Madencilik, yöntemine bağlı olarak 3 türe ayrılır:
1. Bireysel madencilik veya solo madencilik
2. Havuzlarda toplu madencilik
3. Bulut madenciliği

Bulut madenciliği, 3. bir taraftan veya bir bulut madenciliği operatöründen gelen bilgi işlem gücünü kullanarak kripto para birimleri üretme sürecidir.

Bunu yapmak için sadece bir bulut madenciliği hizmet sağlayıcısına biraz para yatırmanız yeterli olacaktır ve karşılığında firma bu fonları fiziksel bir madencilik operasyonuna yatıracaktır.

Bulut Madenciliği Neden Pasif Gelir Kazanmanın Yoludur?

Kripto para ile pasif olarak kazanmanın en iyi yollarından biri bulut madenciliğidir. Havuz ve bireysel madencilik yöntemleri, bir tür teknik uzmanlık ve fiziksel bir madencilik kurulumu gerektirse de bulut madenciliği gerektirmez.

USDminer ile Bulut Madenciliği:
USDminer ile madencilik yapmanın temel nedenleri şunlardır:

a) Yatırım kolaylığı:
USDminer’daki farklı kripto para birimleri için bulut madenciliği planları harika bir yöntemdir. BTC için ilk plan sadece 10 USD ile başlar.

b) Esnek yatırım seçenekleri:
USDminer, hangi kriptoya yatırım yapmanız gerektiği konusunda size seçenekler sunar. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’den herhangi birini seçebilir veya tüm yatırımlarınızı tek bir sepete koymamak için aralarında bölmeye karar verebilirsiniz.

c) Cazip Kârlar:
USDminer‘daki farklı kripto para birimleri için madencilik planları, çekici kâr akışları sunar.
10 dolarlık çok küçük bir yatırımla yeni başlayanlar günde 10.8 dolar almaya hak kazanırlar.

Daha yüksek yatırım planları için kâr marjı da artar. Aynı şekilde BTC prim planı için kâr marjı neredeyse 2 kat, yani 3200 dolarlık yatırımla madenciler 5.696 kâr elde ederler.

d) Mükemmel Güvenlik Özellikleri:

USDminer‘deki bulut madenciliği sözleşmeleri, hem kripto konusunda bilgili yatırımcıya hem de teknoloji konusunda bilgili olmayan kişiye güvenlik hissi verir çünkü farklı karma güç oranları ve görev süresi satın alma konusunda her bir yatırımdan minimum beklentiler hakkında bir fikir sahibi olmalarını sağlar.

Çözüm:
Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kripto yatırımları olsa da çoğu “yüksek risk, yüksek ödül” niteliğindedir ve dibe vurabileceğiniz gibi bunlardan büyük bir kâr da elde edebilirsiniz ancak kripto para yatırımı yoluyla meşru bir sabit, pasif gelir kaynağı arıyorsanız USDmier hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Sonuç olarak USDminer, esasen hiçbir şey yapmadan sabit, pasif gelir elde etmenize yardımcı olan en iyi bulut madenciliği şirketidir.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail