Sponsorlu

Her İşte Olduğu Gibi Online Oyunlarda da Hacimli Yatırımcılar Mı Kazanıyor?

Eğer online bahis oyunları oynuyorsanız büyük yatırımcı ve küçük yatırımcı arasındaki farkı bilmeniz gerekiyor. Balina olarak tabir edilen büyük yatırımcılar tüm piyasaları olduğu gibi online oyun piyasasını da domine ediyor. Yüksek yatırımcılar çok ciddi miktarlar ve birçok ayrıcalıkla yatırım fırsatı bulurken küçük yatırımcılar genellikle 100 dolarları bulan yatırımlarla adeta piyasalarda çırpınıyor.

Ancak ister büyük yatırımcı ister küçük yatırımcı olun 1xBit ile büyük yatırımcıların yakaladığı avantajları da yakalayabilirsiniz. Tamamen anonim bir platform olan ve gizliliğe son derece önem veren platform, 7 BTC’lik hoş geldin bonusu ile büyük yatırımcı ve küçük yatırımcı arasındaki farkı tamamen kaldırıyor ve tüm yatırımcılara aynı ortam sunulmuş oluyor. 100’den fazla farklı oyun sağlayıcısı ve 5000’den fazla kaynak bulunduran platform kullanıcı dostu ara yüzü ve kripto paralardan aldığı güvenlik ile bambaşka bire deneyim sunmaktadır.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu