Sponsorlu

Koinbox: Türkiye’nin Güncel Kripto Para Haberleri Medya Platformu

Günümüzün en fazla para kazandıran yatırım araçlarından bir tanesi olan kripto paralar artık milyonlarca insan tarafından biliniyor. Her gün asılsız binlerce iddia ve haberin yayınlandığı kripto para camiasında doğru ve güncel kripto para haberleri yayınlayan Koinbox.net okuyucularına tarafsız içerikler sunarak fark yaratıyor. Türk kripto para sektöründe bir ilke imza atan Koinbox.net 7 gün 24 saat özgün içerik akışının bulunduğu tek kripto para sitesi olarak daha hızlı ve en kısa sürede okuyucularına güncel ve tarafsız içerikleri ulaştırmayı prensipleri arasında tutmaktadır.

Diğer platformlar ile kıyaslandığında Türkiye’de yüksek öncelikli ilk kez Bitcoin haberleri ve altcoin haberlerinin yayınlandığı Koinbox.net medya platformunda, haberler dışında eğitsel içerikler, teknik analizler, proje değerlendirmeleri ve kripto paralar hakkında merak edilenlere kapsamlı yanıt bulabileceğiniz rehber içerikler yer almaktadır.

Sadece haber sitesi olmakla sınırlı kalmayarak, kripto para camiasına yeni yatırımcı olarak katılan ve teknik analizlerde aradığını bulamayan, aradığı sorulara kısa yoldan yanıt almayı isteyen okuyucular için ise Türkiye’de bir ilk olarak kripto para soru cevap platformunu başlatmıştır. Öncü olan bu platform sayesinde kullancılar soru sorarak, cevap vererek ve sektöre doğru katkıda bulunarak çılgın hediyeler kazanmaktadır.

Ekibin hazırladığı diğer bir yenilik ise Kripto 101 platformu ile kripto para yatırımı yapmak isteyen, aklında soru işaretleri olan ve bunlara hazır yanıtlar arayan takipçiler için özel olarak hazırlanmış eşi benzeri bulunmayan kripto.koinbox.net platformu üzerinden çok sayıda merak edilen soruya yanıt vermektedir.

Kendini sürekli geliştiren Koinbox.net ekibi toplamda 5 farklı site ile sektöre hizmet sunmakta olup, yayına alınmayı bekleyen 4 farklı projesi daha bulunmaktadır.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu