Sponsorlu

Kolay Yoldan Para Kazanmanın Sırrı: B2Business

Diğer yatırım araçlarının aksine çaba ve para harcamadan kripto paralar ile oturduğunuz yerden para kazanmanın bir yolu var mı?

Madencilik çok pahalı geliyor veya buna ayıracak paranız yok mu? Yatırım yaparken paranız yükselişe geçiyor ardından bir spekülasyon haberi ile zarar mı ediyorsunuz. Merak etmeyin kazanmanın başka yolu daha var.

B2Business, kripto paralar ile pasif bir şekilde gelir elde etmenizi sağlayan gelişmiş bir yatırım fonudur.

The Fund, sizin adınıza en yararlı, kazançlı ve gelecek vadeden sektörlere yatırım yapar:

  • Doğal kaynaklar
  • ICO’lar ve kripto paralar.
  • Tüketici anlaşmaları
  • Finans sektörü
  • Medya start-upları

B2Business.ltd firmaları ilk piyasaya sürülme aşamasında başarılı şekilde seçerek gelecek yıllarda kâr getireceğini garanti altına alıyor. Böylelikle stabil ve güvenilir bir çerçevede iş ortaklarına gelir sağlıyor.

Firma 2009 yılında BTC 0.08 dolar seviyesinde iken ve ETH 0.4 dolar seviyesinin altındayken bu coinlere yatırım yaptı ve piyasada bir numara olduğunu kanıtladı.

2018’in Eylül ayında, firma yönetimi hem firmalar hem de özel yatırımcılar için yatırım olanaklarını genişletmek adına online platform açmaya karar verdi. Herhangi bir yatırımcı B2Business.ltd web sitesine gidip, yatırım alanı seçebilir ve arkasına yaslanabilir. Geri kalan her şeyi firma onların adına yapacak ve pasif bir şekilde gelir elde etmesini sağlayacaktır. Firma resmi olarak kayıtlı olduğu için fon yatırımları son derece güvenli ve tüm yatırımcıların depozitoları güvende olacaktır.

Bunun yanı sıra fon her geçen gün gelişerek Türkiye, Rusya ve Brezilya’da temsilcilikler açıyor. Kabul edilen ödeme sistemlerinin ve kripto paraların sayısı gün geçtikçe büyüyor. Şu an için fonun kabul ettiği para birimleri ABD Doları, BTC, LTC, ETH, BCH ve DOGE.

Ek olarak, firma üyelik programı sayesinde büyüyor, yatırımcı olmanın yanı sıra isteyen herkes yeni yatırımcılar çağırarak getirdiği kişilerden de komisyon alabilir.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
dreedospeedo

ben de onlarla kazanıyorum. güvenilir, tavsiye


Başa dön tuşu