Sponsorlu

Kripto Para İle iPhone Tamiri Dönemi Başladı

Arızalı ya da hasarlı telefonlarınız için güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi jeofix. Her geçen gün artan iPhone kullanımı sonucunda akıllı telefonlar, kullanıcıların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Cep telefonlarının aksesuar halini alması nedeniyle görünmez kazalarda da artış gösterir hale gelmiştir. Ekran çatlakları, kırılmaları, görüntü çözünürlüklerinin bozulması artık çözümsüz kalmıyor. Konusunda uzman teknik kadromuz ile her türlü arıza ve bakım taleplerinizde anında hizmet sağlıyoruz.

Kripto Para ile iPhone Tamiri

iPhone kullanıcılarının en tedirgin oldukları konulardan biri cihazlarının arızalanması ya da hasar görmesidir. Günün büyük bir kısmında kullanılan telefonlar artık sadece arama işlemleri için değil birçok iletişim kanalı için kullanılır durumdadır. Cebimizde taşıdığımız bir prototip bilgisayar görevini üstlenmesi arıza ya da hasar durumunda hızlı ve kaliteli servis arama yollarını açıyor. Bu konuda uzman teknik ekibimiz 20 dakikada iPhone tamiri gerçekleştirerek anında hizmet sağlayıcısı görevini üstlenir. Firmamızın en önemli hizmetlerinden birisi de ödeme seçenekleri arasında Bitcoin ve diğer kripto paralar ile de ödeme yapılmasının olmasıdır.

İphone Tamiri İçin Siz Değil Biz Yanınıza Gelelim!

Günlük koşuşturma içerisinde hızlı bir tempoda hayat sürerken arızalı iPhone cihazı için servise gitmek, arızasının giderilmesini beklemek çoğu zaman külfetli görülebilir. Böyle durumlara çözüm sunabilmek için teknik uzmanlarımız ile yerinizde iPhone tamiri hizmetini vermekteyiz. Gelen teknik servis uzmanına nakit para verebileceğiniz gibi bunun yanında QR kodunuzu okutarak anında BTC ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kripto para ile yapacağınız ödemelerinizde iPhone telefon tamiriniz, anında yerinizde gerçekleştirilir.

Arıza Durumunda Yapılması Gerekenler

iPhone cihazınız ile ilgili sorun yaşamaya başladığınız an www.jeofix.com internet adresimizde bulunan adımları takip ederek arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Cihaz modelinizi ve arıza tipini seçebileceğiniz ilk adımda bulunan listeden sahip olduğunuz iPhone cihaz modelinizi seçmelisiniz. Cihaz seçimi sonrası yaşadığınız arıza tipini seçerek bir sonraki adıma devam edebilirsiniz.

Cihaz modeli ve arıza tipini belirledikten sonra bulunduğunuz konumu, adresinizi ve almak istediğiniz randevu saatini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz randevu saatinde belirtmiş olduğunuz adreste olacağınızı belirtmiş olursunuz. Eğer randevu saatinde başka bir adreste bulunacaksanız, o adresi girmeniz gereklidir.

Son aşamada, bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiyseniz uzman teknik ekibimiz sizinle iletişime geçeceklerdir.

Hizmet alabileceğiniz kanallarımız oldukça geniş bir alana yayılmış olup bize istediğiniz iletişim yolu ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan telefonlardan ulaşabileceğiniz gibi yine sitemizde bulunan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi ödemeyi Bitcoin veya başka bir kripto para ile ödeme imkanınız vardır.

Kaliteli hizmetin adresinde Florya’dan Büyükçekmece’ye kadar çözüm ortağınız olma yönünde bekliyoruz.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu