Altcoin

Kripto Para Piyasası Yeniden Hareketlendi: Ünlü Analist Bu Altcoinlere Dikkat Çekti!

Token Metrics, son hareketliliği yorumladı!

Kripto para sektörünün en tanınan isimlerinden olan Ian Balina’nın altcoinler hakkındaki en güncel videosu gün yüzüne çıktı. Bill Nobel tarafından paylaşılan bilgiler aslında son dönemde yaşanan hareketliliğe ışık tutuyor ve Ethereum (ETH) gibi altcoinlerin bir anda yaşadığı yükselişin devam edip etmeyeceğine dair ipuçları içeriyor.

Bu Altcoinleri Yükseliş mi Bekliyor?

Ethereum fiyatı bugün %8’e kadar yükseliş elde etti ve an itibarıyla %5 yükseliş ile 4.600 dolar bandında yatay seyretmekte. Ian Balina ve Nobel tarafından yapılan açıklamaya göre Ethereum şu an için oldukça iyimser bir tablo çizmekte.

Nobel, yayınladığı grafiğinde 4.700 doların üzerinde günlük kapanış ile Ethereum’un yeniden tüm zamanların rekorunu kırabileceğini belirtti. Analiste göre 4.000 doların altına inilmediği sürece ETH güvende olacak ve altcoin rallisine ışık tutacak.

Ethereum’un dışında Avalanche (AVAX) için de yorum yapan ünlü analist, 170 doları önemli bir nokta olarak görüyor. AVAX, rekor kırdıktan sonra 110 dolara sert bir düşüş yaşasa da ünlü isme göre 170 dolar yakında test edilecek ve yeni bir rekor kırılacak.

Son dönemin en popüler kripto para birimlerinden olan Sandbox’ı (SAND) da ele alan analist, 6,62 doların destek olarak tutunması durumunda 8 doların görüleceğini ifade etti. 6,62 dolar desteği kaybedilirse de analiste göre 4 dolara kadar düşüş olabilir ancak burası alım noktası olarak görülebilir. SAND an itibarıyla ise 6,78 dolar seviyesinde ve düşüşe devam ediyor.

Ünlü isim sektörün genel olarak ise yükselişini sürdüreceğini düşünüyor ve metaverse furyasına inanıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu