Sponsorlu

Kripto Paralar İle Gerçek Pasif Gelir

Bitsmax kurucu ile yaptığımız konuşmada platform hakkında bazı bilgiler aldık...

Nexo

Bugün Bitsmax‘in kurucusu David Harding’e birkaç soru sorma imkanına eriştik.

– Merhaba David, gündemde kripto para kazanımıyla ilgili devrim söylentileri dolaşıyor. Bize bu devrim hakkında bilgi verebilir misin?

D.H. :Merhaba, “Gerçek şu ki kripto para birimleri karmaşık bir yapıya sahip ve şimdi sokaktan geçen insanlara kripto paralar hakkında soru sorsanız emin olun ki size cevap verebilen olmaz. Hele de Bitcoin ve 2010 yılı fiyatı hakkında! 🙂 Ancak şöyle bir şey var ki platformumuz insanların kafasındaki kripto para birimi karmaşıklığını çözme yetisine sahip. Aslında her şey çok basit, müşterilerimiz bir yıl boyunca depozito ödüyorlar ve yıl boyunca her gün yüzde 2 ila 5 arasında pasif bir şekilde kazanç sağlıyorlar.”

– Eğer yanılmıyorsam sen ve ekibin herkesi kripto paralar hakkında eğitecek yeterliğe sahipsiniz ve sektörde oldukça eskisiniz. Müşteriler platformda herhangi bir şey yapmıyor tüm alım satım ve anlaşmalar sizin tarafınızdan yapılıyor doğru mu?

D.H.:“Doğru, müşterilerimiz sadece yatırım yapıyor, gerisini biz yapıyoruz.”

– Vay! Peki, bu kadar büyük bir yüzde nereden geliyor? Bu oran, banka faizi ile karşılaştırılamaz bile!

D.H.:“Bu bana sürekli soruluyor ama cevap gayet açık aslında, Bitcoin kurunun grafiğine bakacak olursanız bazen günlük yüzde 20’lik bir artış olduğunu bile görebilirsiniz. İşte tam da bu sebeple vermiş olduğunuz “Vay!” tepkisini şaşkınlıkla karşılıyorum.

– Bu gerçekten inanılmaz! Peki, kim tam anlamıyla platformunuzda yatırımcı olabilir?

D.H.:“Yatırımlar herkese açık, akıllı telefonu ve İnternet’i olan herkes şirketimizin müşterisi haline gelebilir. Bu, aynı zamanda platformumuzun devrimci yönlerinden biri. Biz insanları milletine, ülkesine, devletine göre kategorilerine ayırmayız. Kesinlikle herkese hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz.

– Doğru anlıyor muyum David, şu anda akıllı telefonum sayesinde platformunuzun web sitesine girerek para yatırabilir ve günde yüzde 5 oranında kazanç elde edebilirim öyle mi?

D.H.:“ Bu doğru, ancak yüzde oranları yatırım miktarıyla doğru orantılı aslında, yani yatırım oranınız ne kadar büyükse faiz miktarı da o kadar büyük oluyor.

– Peki, platforma yatırım yapmak için minimum bir yatırım şartı var mı?

D.H.:“Evet, en alt sınır 10 dolar.

– David, bütün bu konuşmalar kulağa çok çekici geliyor başka söylemek istediğin bir şey var mı?

D.H.:“ Söylemek istediklerim şu, pek çok kişi bu tür rakamlara inanmıyor, bu yüzden platforma giriş eşiğini düşürdük, böylece herkes sadece 10 dolar yatırım yaparak platformumuzu test edebilecek. Aynı zamanda 11 ülkede temsilcilikler açmayı planlıyoruz, 4 ülkedeki temsilciliklerimiz Şubat 2020’de hizmete girecek.

–  İçinizdeki girişimcilik ruhu ve heyecanınız için sizi tebrik ediyor ve  size iyi şanslar diliyorum! Sorularımızı yanıtladığınız için teşekkür ederiz.

Milyarder yatırımcı David Harding – Bitsmax


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı