Sponsorlu

LUTO CASH Token, İlk Satış Turunu DEX’te Başlatacak

Bu sene kripto para piyasasında bir ralli yaşandığı için yeni çıkan projeler ciddi şekilde dikkat çekti. LUTO CASH, yeni bir blok zinciri başlangıcı arasında blok zinciri topluluğuna merkezi olmayan oyun getirme arayışına başladı.

Luto Cash Technologies tarafından oluşturulan LUTO Token, benzersiz bir vizyona sahipti: ademi merkeziyetçilik yoluyla e-sporlarda devrim yapmak ve gaz ücreti blok zinciri topluluğu için bir endişe haline geldiğinden, BEP20 jetonunu basmak için seçtiği Binance Smart zinciri.

Tokenoy’dan Anında Destek

Belirteç satış yönetimi şirketi olan Tokenoy, belirtecin potansiyelini göz önünde bulundurarak, ekibe sözleşme denetimi, belirteç dağıtımı, yönetimi, pazarlama, topluluk yönetimi ve basın kampanyasında yardımcı olurken girişimi destekledi.

Tokenoy ekibinin desteği, yalnızca seçim kriterlerine uyan meşru projeleri desteklediği için topluluk arasında güven inşa etmek için oldukça yararlıdır. Sözleşme oluşturulduktan sonra kapsamlı bir geliştirme yol haritası belirlendi.

LUTO Simgesi nedir?

LUTO, Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilmiş BEP-20 belirteci standardı oluşturulmuştur. Token, çevrimiçi oyun oynayan farklı yaş gruplarındaki insanlar için oluşturuldu. LUTO ekibine göre, blok zinciri sistemi içindeki karmaşık süreçleri basitleştirmek için tasarlandı.

Yalnızca 1 milyar sabit LUTO jetonu var. Tokenlerin %10’u özel satış, %40’ı ön satışa, %40’ı genel satışa, %10’u borsa listeleme için ayrılmıştır.

LUTO web sitesine göre, varlık transferleriyle ilgili işlem hızını artıracak herhangi bir işlem ücreti yoktur.

LUTO Token Özel Satış, Ön Satış Turları

LUTO ekibi, satış öncesi LUTO jeton turunu resmi olarak şu şekilde açacaktır:

  • Resmi ön satış tarihi yakında açıklanacak.
  • LUTO jetonlarının toplam miktarı: 100.000.000
  • Ön Satış Turu için 40.000.000 LUTO Jetonu
  • DEX PancakeSwap için 40.000.000 LUTO Simgesi
  • 10.00.000 LUTO Token, Borsa Listesi için ayrılmıştır
  • Özel Satış/Ortaklar için 10.000.000 LUTO Simgesi
  • LUTO fiyatı: 100.000 / 1 BNB
  • Özel Satış turu AÇIK.
  • Politika: ilk gelen, ilk hizmet alır.
  • LUTO jetonlarının DEX ‘de ön satışı.

Daha fazla bilgi için projeyi sosyal medyadan takip edebilirsiniz: Web Sitesi, Telegram ve Twitter.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu