blank
AltcoinHaberler

Musk Coin Birimi Sizlerle

Kripto para sistemleri içerisinde ciddi anlamda büyük bir yenilik olacak Musk Coin kendisini resmi olarak gösterdi diyebiliriz. Türkiye genelinde bildiğimiz gibi kripto para sistemlerine karşı yatırım süreci ciddi anlamda hareketli. Ancak dünya genelinde çok daha hareketli süreçlerin içerisine girmiş bulunuyoruz.

Musk Coin, ismi itibari ile insanların aklında direk Elon Musk’ı canlandırıyor ancak bu biraz da algı yönetimi. Yani Elon Musk ile bir ilgisi bulunmuyor. Bu kripto para modeli, Blockchain altyapısı ile geliştirilmiş olan yeni nesil imkanlardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. Musk Project adı ile de bilinen bu sistem ICO sürecine hazırlanıyor.

16 Mart 2018 00:00 İtibari ile ICO Süreci Başladı

Kripto para sistemleri için ICO sürecinin her anlamda büyük önem arz ettiğini net şekilde söyleyebiliriz. Yatırım almayan para birimleri ne yazık ki bu sektörde tutunamaz. Mask Project, kısa süre içerisinde dünya genelinde ekonomi borsalarında tanıtımı yapılan bir sistem haline geldi.

ICO süreci ile alakalı olarak girişimlerin olunduğunu zaten söylemişlerdi. Nitekim 16 Mart yani dün gece itibari ile bu para birimi resmi olarak ICO sürecine başladı. Yani resmi internet sitesine giriş yaparak bu para birimine yatırım yapabilme şansına sahip oluyorsunuz. ICO sürecinde 1 MSK 0.10 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Geleceği nasıl olur bilinmez ancak önem arz eden bir seçenek.

Başta adı ile dahi insanların ilgisini çekiyor. Yakında daha yeni özellikleri ile para birimini yakından ele alma yoluna gideceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum

  1. Evet bende duydum, Musk project adı altında Musk coin olarak çıkartmışlar. Kurucuları türk olmasına rağmen global olarak çalışıyorlar sanırım. Dünya çapında daha çok ilgi görüyor.

    websitesi bu : http://www.muskproject.com


Başa dön tuşu