Sponsorlu

NHash Bulut Madencilik Hizmetine Kayıt Ol, 30 Dolarlık Kuponu Kaçırma!

NHash Bulut Madencilik hizmetinin sunduğu kampanya devam ediyor!

Bitcoin, lider kripto para birimi olmanın yanı sıra birçok kişi tarafından da en kazançlı kripto para olarak görülüyor. Birçok şirket Bitcoin toplamaya başladı ve Tesla da yakın zamanda yüklü miktarda Bitcoin alımı yaptı.

Bitcoin yatırımından kazanç elde etmek ise sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Bitcoin’in volatil doğası, satın alınan varlığın kısa sürede ciddi bir değer kaybedebileceği anlamına geliyor. Aslında günlük alım satım yapan yatırımcıların büyük bir kısmı da parasını kaybediyor. Bitcoin’den iyi bir kazanç elde etmenin en basit yollarından birisi de madencilik olarak biliniyor.

Bulut madeniliği, madenciler için yenilikçi bir konsept sunuyor

Bitcoin’in blockchain ağını korumak için madencilik kullanılmakta. Madencilerin, karmaşık algoritmaları çözmek için bilgi işlem (hash rate) güçlerini kullanarak işlemleri gerçekleştirmeleri , bu konseptin içeriğini ortaya koymakta. Madenciler bunun karşılığında her yeni blok kazımında da yeni Bitcoinler elde ederek ödüllendirilir.

Madencilikten elde edilebilecek muazzam kar potansiyeline rağmen pahalı madencilik cihazları, teknik bilgi ve bakım maliyetleri gerektiren zorlu bir süreç olması nedeniyle çok tercih edilmiyor. Bu da kripto para madenciliğini ortalama kripto yatırımcılarının erişebileceği bir girişimden uzaklaştırır.

Bu sorunları ortadan kaldırabilecek çözümlerden birisi ise bulut tabanlı madenciliktir. Bulut madenciliği, herkesin gerekli donanıma sahip olmadan kripto para madenciliği yapabilmesinin önünü açar. Kripto para  madenciliğinin donanımsal açıdan oldukça pahalı olduğu düşünülecek olursa bulut madenciliğinin son yıllarda neden birçok kişi tarafından tercih edildiği de anlaşılabilmekte.

Pahalı kripto para madencilik makinelerinin bakımı konusunda endişelenmenize gerek yok ve kullanıcıların yapması gereken tek şey, bulut madencilik şirketinin kârından belirli bir pay alabilmek için ödeme yapmak olacaktır. Piyasada birkaç bulut madenciliği platformu var ve Nhash.io bunların en iyileri arasında yer alıyor.

Nash, bulut madenciliği özellikle kullanıcı dostu bir şekilde erişilebilir kılıyor

Nhash, yılların getirdiği bir tecrübe ile, birinci sınıf kripto para birimi madencilik sistemleri sağlamak üzere yola çıktı ve bu yolda ilerliyor. Platform üzerinde kullanıcılara bitcoin, litecoin, ethereum ve diğer kripto para birimleri odaklı madencilik için işlemci gücü sağlanmakta.

Nhash, sürdürülebilir kazanç elde etmek için tüm mühendislerin, geliştiricilerin ve uzmanların eksiksiz bir şekilde çalıştığı bir ekibe sahiptir. Söz konusu ekip, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde madencilik yapabilmesini sağlar.

NHash web sitesi kullanıcı dostudur ve her tür kripto para yatırımcısı için kolay kullanıma sahiptir.

Bulut madenciliği platformu, kullanıcıların büyük bir sermaye olmadan madenciliğe başlayabilmelerini sağlaması ile ön plana çıkıyor. Kripto para yatırımcıları 70 dolar gibi düşük bir fiyatla, bakım ücreti olmadan 2 günlük bir sözleşme imzalayabilir ve 2 günlük sözleşme karşısında yatırım için 7 dolara kadar getiri elde edebilir.

Diğer yatırım planları arasında 200 dolarlık bir plan yer alıyor. 200 dolarlık planda 7 günlük kontrat var ve kullanıcılara bu süre sonunda 12 dolar verilecek. Mega plan ise 600 dolarla başlıyor ve 14 günlük kontrat karşılığında 60 dolar kazanılıyor. Bunun devamında ise 2000 dolarlık bir plan var ve bu plan direkt olarak bakım ücreti istemeden 30 günü kapsayıp 500 dolarlık getiri veriyor.

NHash.io ile ilgili eşsiz olan özellik ise diğer platformlarda normal  olan bakım ücretlerini talep etmeden bulut madenciliği hizmetleri sunmasıdır. Ayrıca diğer platformlardan daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar ve yatırımcılara fonları bu kapsamda garanti altına alınır. Nhash.io, tüm kullanıcıları 5 dolar kayıt bonusu ile ödüllendiren yeni bir kampanya başlattı. Buna ek olarak yönlendirilen kullanıcılardan %2 komisyon getirisi elde edilebilecek bir referans programı da bulunuyor.

Nhash, sorunları çözmek için canlı sohbet ve e-postada kullanılabilen aktif bir müşteri destek sistemine sahipken, SSS bölümü kullanıcıların genel sorunları gidermelerine yardımcı olur. NHash’e kayıt işlemi de hızlıdır ve kayıt olmak sadece birkaç dakika sürer.

Hızlı, uygun fiyatlı bulut madenciliğine başlamak isteyenler Nhash tarafından sunulan mevcut promosyondan yararlanabilir. Kaydolan yeni kullanıcılara, herhangi bir bulut madenciliği planı satın aldıklarında 30 $ ‘lık ücretsiz bir kupon verilir. NHash hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bulut madenciliği planları satın almak için www.nhash.io adresindeki web sitesini ziyaret edin.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu