Sponsorlu

Nhash Cloud Mining: Kaydolduğunuzda Ücretsiz 30$ Kazanın

Nhash hakkında

Nhash, madencilik alanında Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri için en büyük hesaplama gücü sağlayıcılarından biri oldu. şirket misyonu kripto para kazanmayı herkes için kolay ve hızlı hale getirmektir.

Bilindiği gibi madencilik kripto para piyasasının olmazsa olmazıdır. Merkeziyetsiz olan kripto paralarda aktarımlar ve kontroller tamamen madenciler tarafından sağlanır.

Nhash’ın ekibi, madenciliği her zaman yalnızca kripto meraklıları için değil, aynı zamanda genel kullanıcılar için erişilebilir hale getirme görevini üstlenmiştir. Nhash, ortak şirketlerin yanı sıra mühendisler, geliştiriciler ve şirketin diğer uzmanları tarafından yapılan muazzam çalışmalarla en son teknolojiyi havuz ücreti olmadan kullanan bir bulut madencilik hizmeti sağlıyor.

Nhash varlığının nihai hedefi, kripto para madenciliğini herkes için kolay, akıllı ve ödüllendirici bir deneyim yapmaktır.

Temel bilgiler

Şirket adı Nhash
Depozito ücretleri ücret yok
Ortaklık bonusu %2
Bakım ücreti bakım ücreti yok
Ödül ödülü mevcut
7/24 destek
Şirketin ana sayfası: Nhash

Nasıl çalışır?

Madencilik denmesinin nedeni, fiziksel bir kazma eylemi içermesi değildir. Bitcoin, patlayıcı kazı veya kaydırma akışları gerektirmeyen tamamen dijital jetonlardır, ancak “madencilik” adlandırmasının geldiği yerde kendi maden arama ve kurtarma formlarına sahiptirler.

Platform üzerinden bulabileceğiniz paketler şu şekildedir:

Madencilik sözleşmesi btc sha-90 gün bulut madenciliği
Minimum satın alma 100 $
Bakım ücreti: 90 günlük sözleşme dahil

Beklenen getiri 26.78 ~% 27.42

Madencilik sözleşmesi btc sha-180 gün bulut madenciliği
Minimum satın alma 500 $
Bakım ücreti: 180 gün sözleşme dahil

Beklenen getiri 45,3 ~% 46,39

Madencilik sözleşmesi btc sha-360 gün bulut madenciliği
Minimum satın alma 2000 $
Bakım ücreti: 360 gün sözleşme dahildir.

Beklenen getiri 88,75 ~% 90,88

Madencilik sözleşmesi btc sha-720 gün bulut madenciliği
Minimum satın alma 5000 $
Bakım ücreti: 720 gün sözleşme dahil

Beklenen getiri 173,51 ~% 177,67

Kripto para biriminde uzmanlaşma

nhash, cryptocurrency madenciliğinde uzmanlaşan teknolojik olarak gelişmiş bir altyapı şirketidir. ana faaliyet kullanıcıya profesyonel madencilik ekipmanı barındırma hizmetlerini kripto para birimi seçimi ve sizin için günlük kazanç sağlamaktır.

Kayıt bonusu 30 $

kaydolma bonusu 30 $ kayıt tamamlandıktan sonra çalışmaya başlar. oluşturduğunuz ücretsiz bitcoinlerinizi istediğiniz zaman hesaptan çekin, kesinlikle ücretsizdir. kazanılan bakiyeye 24 saatte bir günlük kazanç tahakkuk edilecektir.

Ortaklık programı %2

Nhash’in tavsiye programı mevcuttur. Artık yönlendirmenizin yaptığı her satın alma işleminden %2’ye kadar kazanabilirsiniz. Aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı önerin ve ekstra para kazanın!

Nhash madencilik programının bazı özel özellikleri

uzman ekip
nhash madencilik ekibi, blockchain endüstrisinden ve bt mühendislerinden geliyor, nhash ekibin bilgi ve becerilerini sağladınız.

En yeni donanım

Madencilik sistemlerinde en yeni asic madencisini, gpu donanımlarını kullanılmaktadır. nhash’tan en gelişmiş teknolojileri alırsınız.

Günlük ödemeler

Madencilik, ödeme onaylandıktan hemen sonra başlıyor. 24 saat içinde ilk ödemeler gerçekleşir. Sonrasında ödemeler günlük devam eder. Taleplerin işleme hızı doğrudan hacimlerine bağlıdır ve 24 saate kadar sürebilir.

Güvenlik

Fonların ezici çoğunluğu çevrimdışı, soğuk cüzdanlarda saklanıyor. mcafee® secure koruma ve günde bir kez veritabanının otomatik yedeklenmesi.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu