Kripto HaberleriSponsorluPaynet Coin 250.000 Dolarlık Ödül Kampanyasını Duyurdu

Paynet Coin 250.000 Dolarlık Ödül Kampanyasını Duyurdu

Takip et

Paynet Coin, kripto ödül avcıları ve kripto para topluluğu için ayrılmış 250.000 dolar değerinde Paynet (PAYN) token havuzuna sahip bir ödül programı duyurdu.

PAYN, küresel topluluğa kolaylık için sağlanan TRC20 teknolojisini uygulayan elektronik bir dijital para birimidir. Küresel olarak seyahat ve hizmet sektörlerinde ödemelerde hem ölçek hem de kullanılabilirlik sorunlarını çözdüğü için tercih sebebi haline gelmiştir.

Bu son ödül Paynet Coin tarafından sunulan en büyük hacimli ödül programıdır.

Genel bilgi

Ödül Kampanyası 20 Eylül 2021’de başlıyor ve 20 Kasım 2021’de sona eriyor.

Büyük ödül programı, PAYN’yi kripto para birimleri topluluğuna tanıtmaya odaklanan tek bir nokta ile kuruldu. Ödülün kazananını bulmak için FMCPAY blok zincirini ve Paynet Coin sosyal ağını kullanmak. gerekiyor.

Paynet Coin, en büyük katılımcılar belirlendikten sonra maksimum 250.000 $ (PAYN jetonları olarak ödenecek) ödeyecektir.

Paynet Coin, çeşitli platformlar aracılığıyla ödül avcılarına token sağlar.

Ödül Kazanmak İsteyenlerin Yapması Gerekenler

Ödül programı, çabalarınız için sizi ödüllendirecek. Ödüllere hak kazanmak için Telegram Grubu ve Telegram Kanalındaki resmi grubumuza katılmak gibi bazı önemli kriterlere uymanız gerekir. Ancak unutmamanız gereken bir şey var bu kampanya bitmeden gruptan ayrılmayın.

Ayrıca, FMCPAY.COM’da bir KYC hesabı doldurmanız gerekir.

Her katılımcı, verilen uygun formu kullanarak kaydolmalıdır. Uygun kayıt olmadan iş parçacığında bir başvurunun sunulması, sayım uygulamamızda hiçbir eşleşme ile sonuçlanmayacaktır.

Forma girdiğiniz cüzdan adresini kontrol edin; ödül bitene kadar değiştirilemez.

Uygunsuz bilgi içeren herhangi bir başvuru, bildirimde bulunulmaksızın diskalifiye edilecektir

20/9’da Bounty Link almak için FMCPAY sosyal medya kanallarını takip edin:

Facebook: https://www.facebook.com/fmcpay

Twitter: https://twitter.com/FMCPay

Telegram: https://t.me/FMCPAYGlobalChat

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları