Sponsorlu

Phemex TR 100 Bin Dolar Dağıtıyor!

Bitcoin ETF’lerin (Borsa Yatırım Fonunun) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmasına kripto para piyasalarının tepkisi çok hızlı ve pozitif yönde oldu.

Öyle ki, onay haberinin ardından Bitcoin 66,900 doları görerek tüm zamanların rekorunu (ATH) kırdı.

Kripto para piyasaları çok hızlı gelişim gösteriyor. Bu trend kripto para yatırımcılarına değerli fırsatlar sunuyor. %45’lik oranla piyasadaki en büyük payı Bitcoin alırken, kalan dilimi 13 bin civarı kripto para birimi, aralarında paylaşıyor. Bunların arasında iyi yatırım fırsatları sunan coinler de var, shitcoin olarak adlandırılan ve getiri sağlamayanlar da.

Fırsat vadeden kripto paraları keşfeden ve yatırım yapan yatırımcılar kısa sürede yüksek kârlar elde edebiliyor. AXS, SOL, LUNA bunlara bir kaç örnek. Örneğin LUNA, son 1 yılda yaklaşık % 14.000’lik bir artış gösterdi. 1 yıl önce 0.300 dolardan işlem görürken şu an 43.50 dolara satılıyor.

Kaynak: Coinmarketcap

Kripto para alım satımı yapmak için birçok borsa mevcut. Bunlardan birisi de Phemex TR. 8 eski Morgan Stanley yöneticisi tarafından kurulan ve çekirdek ekibinde Alibaba ve Tiktok gibi büyük teknoloji şirketlerinde görev yapmış kişilerin bulunduğu şirket, global sitesindeki Türkçe sayfasının ardından Türkiye pazarında kullanıcıların Türk Lirası ile işlem yapabilmesi adına Phemex TR platformunu kurdu.

Borsa, yeni platformda hesap açan kullanıcılara toplam 100,000 dolar değerinde ödül dağıtıyor. USDT olarak dağıtılacak ödülden pay kapmak için yapılması gerekenlerse şöyle:

  • Phemex TR ‘de hesap açın
  • KYC yapın
  • Hesabınıza para yatırın: 2,000 TL, 0.004 BTC, 250 USD, 0.06 ETH’den biri
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu