Sponsorlu

Phemex TR Açılış Lansmanı!

İşlem hacimlerinde sık sık ilk 10 borsa arasında gösterilen ve  2 milyonu aşkın kullanıcısı olan Phemex, müşteri odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’de daha iyi bir işlem deneyimi sunmak için Phemex TR’yi kurdu.

Kısaca bakacak olursak Phemex TR:

  • Basit arayüz, ileri teknoloji
  • Gelmiş geçmiş en güvenli cüzdan
  • Varlıklarınız kat kat artıracak 4S teknolojisi
  • 10 kata kadar daha hızlı, sıfır donma

gibi önemli özelliklere sahip.

Güvenlik, hız ve sadelik ile harmanlanmış Phemex TR kullanıcılara Türk Lirası ile işlem imkanı ile daha iyi bir işlem deneyimi sağlamak amacıyla hazırladığı platformun açılışına sizlerin de katılımını bekliyor!

Phemex TR’nin sizlere ne tür avantajlar sağlayabileceğini öğrenebileceğiniz ve aynı zamanda şanslı çekilişe katılabileceğiniz online lansman etkinliğiyle ilgili detaylar ise şöyle:

Tarih: 12 Ekim

Saat: 20:00

3 adet iPhone 13 Pro 1T ve çeşitli sürpriz hediyelerle dolu toplam 50.000 USD’lik ödül havuzu

Çekilişe katılmaya hak kazanmak için öncelikle kullanıcı kaydınızı yapmanız gereklidir.

Kullanıcı kaydınızı henüz tamamlamadıysanız, çekilişe katılma hakkınız olmadığını lütfen unutmayın. Kaydı tamamlamak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

Lansman Etkinliğine Katıl

Etkinlikle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen sosyal medya hesaplarını takip edin.

Telegram

Twitter

Instagram

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu