Kripto HaberleriSponsorluPlaybetr: Bitcoin ve Kripto Para Tabanlı Şans Oyunları Platformu

Playbetr: Bitcoin ve Kripto Para Tabanlı Şans Oyunları Platformu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para şans oyunları sitesinde en iyi kullanıcı deneyimini sunan www.playbetr.com, aynı zamanda en iyi geri bildirim sunan şans oyunları platformudur. Bünyesinde bulundurduğu 1000’den fazla oyun ile mükemmel bir eğlence sunmanın yanı sıra onlarca farklı kripto para desteği sunmaktadır.

Tarihçe

Playbetr, kripto para ve Bitcoin’i bahis oyunları kavramıyla en iyi şekilde birleştirmesiyle deneyimli bir grup uzman tarafından piyasaya sürülmüştür. Baz alınan döviz cinsi ise USD ile bire bir oranında değişen (stablecoin) PBR coindir. Bu sayede kullanıcılar kripto paraların oynaklığından etkilenmeksizin dolar ile 1’1 oranında olan PBR sayesinde kolay ve risksiz bir deneyim yaşar.

Playbetr Bünyesinde Bunan Kripto Paralar

14 farklı kripto para ile yatırma ve çekme işlemi yapılmasına olanak sağlayan platform, her geçen gün daha fazla kripto para altyapısı sunmayı amaçlamaktadır. Şu anda Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Ethereum Classic (ETC), Dash, Bitcoin Cash (BCH), Pax, Binance Coin (BNB), Usdc, Pbr, ve Dai birimleri sunulmaktadır. Ayrıca bu kripto paralar ile yatırma ve çekme işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Sistemin Yazılımı

Playbetr yazılımı çevrim içi eğlenceyi en iyi deneyim ile sunmayı amaçlamaktadır. Sistem bünyesinde blackjack, rulet, baccarat, slots, pai gow, video poker gibi 1200 den fazla oyun içermektedir. Ayrıca tüm bu oyunlar sistem tarafından kontrol edildiği için kurallara uygun bir şekilde gerçekleşir. Kullanıcılar dilerlerse live baccarat, blackjack, roulette gibi birçok oyunu da online olarak oynayabilirler.
Playbetr isimli Bitcoin ve kripto para odaklı platform, aylık 30.000’den fazla etkileşim alarak canlı ve devamlı online bir piyasaya sahiptir. Özetle sistemde oyuncuların en iyi deneyimi alması için her şey düşünülmüş ve uygulanmıştır.

VIP Ödülleri

Sistem tarafından sunulan VIP ödülleri, indirim ve bonuslar kazandıran bir sistemdir. İlk para yatırma işleminde %100’e kadar bonus yükleme kazanırsınız. İkinci yatırım yapıldığında ise yüzde %50 bonus kazanılmaktadır. Üçüncü yatırımda ise yüzde %10’luk bir bonus anında hesabınıza yansır.  Bunlardan farklı olarak platform üzerinden her oyun oynanılmasında ekstra bonus kazanılmaktadır. Ayrıca oyunu kaybetseniz bile sadakat programı kapsamında kaybedilen tutarın yüzde 0,01’i iade edilir. Bu oran ilerleyen dönemlerde yüzde 33’e kadar artar.

Ortaklık Programı

Platforma kazandırdığınız yeni üye sayısınca komisyon kazanma hakkınız vardır.  Eğer platforma kayıt olmak ve oynamak için birileri tavsiye ederseniz oynanan oyunlara tavsiyenize bağlı olarak yüzde 10 ile 60 arasında bir komisyon bonusu kazanırsınız. Bu komisyonlar platformda oynanıldığı müddetçe devam eder ve herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. Ayrıca kazanılan bonuslar istenildiği zaman anında hesabınıza yansıtmaktadır ve çekme işlemi yapılabilmektedir.

Müşteri Desteği

Müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak için yorulmadan çalışan Playbetr, birçok dilde 7/24 canlı destek ve e-posta ile kullanıcıların sorunlarını çözmektedir. Deneyimli personel her zaman aktif bir şekilde kullanıcılara her an destek sunmak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

Sonuç

Gelişmiş özellikleri, güvenli oluşu, birçok oyunun platformda barınması, hızlı para yatırma ve çekme, kullanıcı dostu arayüz, 7/24 destek ile Playbetr, bu sektörde tercih edilmesi gereken en iyi platformlardan birisidir.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları