Sponsorlu

Qintar: İlk Şeriat Uyumlu Kripto Para 2019 Nisan ayında Piyasada

İslami Finans alanında uzmanlaşmış iki İsviçre şirket olan Qintar Capital Switzerland ve ISL-Blockchain Sàrl, dünyanın ilk Şeriat uyumlu Token’i olan Qintar’ın lansmanını duyurdu.

İslami Blockchain üzerine (ISL) dayanan Qintar resmen 12 Nisan 2019’da halka arz edilmeye başlanacak.

Qintar’ın Tanıtımı – Global Kripto Ekosistemi

Qintar, ilk gerçek şeriat yasalarına uygun olan Cenevre merkezli fakat küresel odaklı bir şifreleme para ekosistemidir.

Bankacılık sisteminden ve diğer finansal kuruluşlardan bağımsız olan kripto para, türünün ilk örneği olarak piyasaya çıkıyor.
İslami hükümlere uygun olmasının yanı sıra sistem son derece güvenli, hızlı ve tam şeffaflık ile çalışır.

Hiçbir aracı olmadan tüm ticari kontrolleri elinizde tutarak alım satım yapabilirsiniz.

Deneyimli ekip tarafından geliştirilen sistem 2018 yılından beri yürütülüyor ve artık sona gelindi. Sistem tamamen güvenli ve şeffaf bir şekilde ihtiyaçları karşılamak için geliştirildi.

ISL blockchain, en iyi teknolojiyi birleştiren yenilik ve yeni fikirlerin bir araya gelmesi sonucunda en yeni tasarım stratejisi ile mühendislik uygulamaları ile geliştirildi.

Gerçek P2P Ağı

Qintar ile üçüncü taraf olmadan işlemlerini, verilerini ve stratejilerini tamamen yatırımcılar kendi ellerinde tutar.
Her işlem dijital olarak imzalanır ve zaman damgalıdır. bu, belirteç sahiplerinin her birini izlenmesini sağlar.
İşlem başlatıldıktan sonra iptal edilemez veya dondurulamaz sahtecilik elimine edilir ve her türlü uluslararası işlem güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Qintar platformu aşağıdakileri sağlar:

● İnovasyon: Girişimciler için ideal olarak geliştirilen Qintar para birimi; uygulanabilir mali çözümler sunarak daima gelecekteki hizmetler ve ürün modelleri ile geliştirilir.
● Şeriat Uyumlu: İslami Blok Zinciri (ISL) birçok İslami alim ve araştırmacıdan fetva almış ve İslami kurallara uygun olarak geliştirmiştir. İşlemler Qintar Capital’in İsviçre’deki banka hesabına aktarılarak güvence altına alınır ve sahtecilik riskleri ortadan kalkar.
● ISL Blockchain: ISL Blockchain üzerinden yayınlanan tüm finansal ürünler ve sözleşmeler islami ilkere göre uygundur.
Faiz ödemesi, alkol, kumar, pornografi vb. gibi İslam dinince yasak faaliyetlerin hiçbiri sistemde barınmaz.

Qintar ile Gelecek Parlak

Qintar, ISL blok zincirine inanıyor –
bu nedenle farklı sektörlerdeki şirketlerle ortaklık yapıyoruz.
Çevrimiçi işlemleri daha kolay, daha hızlı, daha az maliyet ile kullanıcılar için daha uygun hale getiriyoruz.
Ayrıca, Qintar hizmetleri, havayolu rezervasyonları ve otel rezervasyonu dahil olmak üzere tüm işlemler için kullanılabilir.

Kurumsal ve özel yatırımcılardan bireysel tüccarlara ve bireylere kadar, büyük ilgi gören proje gelecekteki yatırım araçlarından biri olma yolunda ilerliyor.

Neden Qintar?

Qintar, kripto para birimleri ve blok zinciri çözümleriyle ilgili birçok sorunu çözdü. Sistemin tamamen şeffaf ve görülebilir olması diğer kripto paralar arasında fark oluşturuyor. Sistem her yönüyle ihtiyaçları karşılayan bir proje ve endüstri standardı haline gelmesi sadece zaman meselesi!

Qintar Capital Switzerland yatırım, muhasebe, denetim konusunda uzmanlaşmış bir finansal danışmanlık firmasıdır. Ayrüca düzenleyici kurumlar, İslami bankacılık, imalat ve diğer iş alanları üzerinde yıllarca deneyimi vardır. Şirketin merkezi dünyanın en büyük finans merkezi olan Cenevre’dedir. Qintar Capital’in yönetim ekibi geniş bölgesel ve uluslararası deneyime sahiptir.

Daha fazla bilgi almak icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.qnr.ch

İletişim:
[email protected]

Qintar ile bugün blockchain devrimine katılın…

Qintar Capital Hakkında: Qintar Capital, global odaklı Cenevre merkezli bir finansal hizmetler şirketidir. Finansal yönetim, Kripto ve İslami finansmandan teknik çözümlere kadar deneyimli ekibimiz bir dizi ürün ve hizmet sunar. Daha fazla bilgi için lütfen ana sayfamızı ziyaret edin.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu