Sponsorlu

Smart Marketing Token’ın Öncülük Ettiği Yılın En İyi Marketing ICO’sunu Kaçırmayın!

Smart Marketing Token, yılın en iyi ICO'suna imza atmayı planlıyor.

Bitcoin ve blockchain’in geliştirilmesi ile hiçbir güvenilir otoriteye veya merkezi bir sunucuya ihtiyaç duymadan çifte harcama sorunu çözülmüş oldu.

İnternet ve blockchain teknolojisi inanılmaz bir hızla ilerlediği ve geliştiği için, e-ticaret ve blockchain tabanlı işletmeler de ciddi anlamda pazarlama ve reklam çözümleri aramakta.

Kripto para sektöründe özellikle şu günlerde işletmelerin büyümesine yardımcı olacak bir platform bulmak ise sanılandan daha zor olabilir. Buna rağmen Smart Marketing Token sayesinde hem staking hem de reklam çözümleri bir arada gelmekte.

Smart Marketing Token Kullanmanın Avantajları Neler?

Smart Marketing Token platformu, genç, yenilikçi ve akıllarında devamlı yeni fikirlerin olduğu bir takım ile ICO, IDO ve IEO konusunda acemi platformlara pazarlama yardımı yapmak için hayata geçirildi. Ekibin amacı, blockchain’in sesini bütün dünyada başarılı bir şekilde duyurmak. Smart Marketing Token platformu kendi tokeni aracılığıyla hizmet sunan bir yapıya sahip olacak.

Platformun en önemli özellikleri şöyle olacak:

SMT – Hizmetler için ödeme yapmak isteyenler bunu SMT aracılığıyla gerçekleştirecek. Buna ek olarak itibari para ödemeleri de direkt olarak SMT token geri alımları için kullanılacak.

SMT yatırımcıları – SMT yatırımcıları, daha geniş pazarlama projelerine ilk ulaşanlar arasında olacak ve bunun yanı sıra Smart Marketing Educational platform isimli eğitim platformuna da ulaşabilecek.

STC launchpad fonlamaları ile ise yatırımcılar eşsiz bonuslar alabilecek. Buna ek olarak yatırımcılar temel ve yasal proje analizlerine de katkı sağlayabilecek.

SMT Staking hizmeti ise 31 Ekim 2021’den sonra sunulacak.

Smart Marketing Token şu an için reklamları her projeye özelleştirilmiş bir temelde entegre etmeye çalışsa da, bazı kategoriler yarı standartlaştırılmış şekilde pazarlanacak ve bunların reklamları yapılacak. Bunlara örnek olarak şunlar gösterilebilir;

 • STC Launchpad promosyonu
 • Uzun vadeli topluluk oluşturulması
 • YouTube & Twitter influencer promosyonu
 • Proje’nin tasarım analizi;
 • Reklam optimizasyonu & içerik pazarlamaları;
 • Gelişmiş pazarlama networkü oluşturma;
 • A/B testi;
 • Referans programı oluşturulması.

Smart Marketing Token Tam Olarak Nedir?

Smart Marketing Token, Ethereum ağı üzerinde geliştirilecek olan ilk tokenleştirilmiş pazarlama kurumu platformudur.

Proje geliştiricilerinin ana hedefleri, kripto para dünyasına profesyonellik, uygun ve esnek pazarlama yaklaşımlarıyla giren temel projeleri desteklemektir. Proje, Student Coin Terminal üzerinde geliştirilen blockchain projelerinin pazarlamasından sorumlu olacak.

Sağlanan birçok hizmete SMT token ile ödeme yapılacak. Platform, kurumun müşterileri ve token sahipleri arasında bir köprü oluşturmayı planlıyor ve müşterilerin direkt olarak yatırımcıların yararına adım atmasını hedefliyor.

Müşteriler, platformun hizmetlerine erişmek için doğrudan borsadan SMT satın alıp bununla işlem yapmak zorunda. Buna ek olarak itibari para ile ödeme yapan müşterilerin ödemeleri de devasa bir geri-alım kampanyası yapmak için kullanılacak ve ödemelerin token sahiplerinin yararına olması sağlanacak.

Smart Marketing Token Ekosistemi Nelerden Oluşuyor?

Projenin arkasındaki ekip, ICO reklamı yapmanın yanı sıra aslında sağlam bir pazarlama firması olarak da biliniyor. Gelişmiş ürünler tasarlayan ve tokenlerin başarıya ulaşması için çözümler sunan hizmet, Smart Marketing çözümlerine güveniyor.

Ekosistem içerisinde ise aşağıdaki ürünler ve hizmetler var;

Sabit ücret promosyonu: Bu hizmetin STC Ekosistemi içerisinde toplanan fonların toplam net kazancının %3’ü kadar ücreti olacağı biliniyor.

SMT hizmetleri: Kullanıcılar banner, logo gibi reklamlar satın alıp değişik pazarlama materyalleri, Facebook gönderi taslakları ve diğer hizmetler arasından tercih yapabilecek.

Oylama sistemi: Her çeyrekte Smart Marketing Token tarafından SMT yatırımcılarına oylama hakkı sunulacak. Bu da kullanıcıların oy kullanarak fikirlerini göstermesini sağlayacak.

Şeffaflık ve yasallık: Ekibin işlemleri tamamen şeffaf ve Avrupa Birliği standartları ile uyumlu olacak.

Eğitim hizmeti: SMT, sadece SMT token sahiplerinin ulaşabileceği bir eğitim hizmeti sunacak.

Staking: Yakında geri alım ve staking programı kullanıma açılacak.

Smart Marketing Token Ekosistemine Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu ekosisteme katılmak için Ağustos 2021’de piyasaya sürülecek tokenleri almanız gerekiyor.

SMT ICOsu aşağıdaki aşamalara göre yapılacak:

 1. 2 Ağustos 2021 tarihinde ICO başlayacak.
 2. Kullanıcılar 31 Ekim 2021’e kadar token alabilecek.
 3. ICO, 100 aşamaya bölünecek.
 4. Her bir aşamada fiyat %1 artacak.
 5. Aşamaların her biri 20.000 dolarlık alımları kapsayacak.
 6. Toplamda 10 milyon SMT token olacak ve platform ICO için bunların %55’ini, 0,50 dolardan başlayarak satacak.

SMT Tokenleri direkt olarak SmartMarketingToken üzerinden kredi kartı, Coinbase kartı veya metamask cüzdanı ile alabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu