Faiz sürem doldu şimdi ne yapmalıyım

Soru ve CevapKategori: Kripto ParaFaiz sürem doldu şimdi ne yapmalıyım
Dursun Soruldu: 10 ay önce

Merhabalar faize verdiğim bitcoinimin süresi doldu ve artık faiz vermiyor ana paramı nasıl Paribu adresime atabilirim malum bitcoin bu kadar düşmüşken tekrar faize vermek istiyorum

5 Cevap
Yusuf Numanoğlu Yönetici Cevaplandı: 10 ay önce

Merhaba, şu anda Bitcoinleriniz hangi platformda ? Paribu’ya aktarmak istiyorsanız direk cüzdan numaranız ile BTC’leri aktarabilirsiniz.

Dursun Cevaplandı: 10 ay önce

Şuan btclerim peta capitalde o platformdan nasıl atarım

Yusuf Numanoğlu Yönetici Cevaplandı: 10 ay önce

Petacapital org sitesi ile ilgili bir bilgimiz olmamakla beraber, İnternette yaptığımız araştırma sonucunda birçok kişinin bu siteden mağdur olduğunu gördük. Sitenin destek sistemine “I want to transfer my bitcoins to another wallet” yazarak iletişime geçiniz.
Cevap alamamanız ve BTC’leri dilediğiniz cüzdanlara aktaramamanız durumunda dolandırıcılık faaliyetlerinin kurbanı olmuş olabilirsiniz.

Dursun Cevaplandı: 10 ay önce

Anladım. Peki size göre en güvenilir btc platformu hangisi

Yusuf Numanoğlu Yönetici Cevaplandı: 10 ay önce

Sitemize sponsor olan Nexo.io sitesini inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcoinsistemi.com, yukarıda yazdığı platformdan veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Başa dön tuşu