Zcash hardfork

Nexo
Soru ve CevapKategori: Kripto ParaZcash hardfork
Sabahattin soysal Soruldu: 8 ay önce

Zcash 18 temmuzda catallsarak Ycash ı meydana getirecek.Her z Cash ı olana y Cash verilir mi? YCash verecek destekleyecek borsalar hangileri? Y Cash fiyatı sizce ne olur?

1 Cevap
Yusuf Numanoğlu Yönetici Cevaplandı: 8 ay önce

Merhaba, evet dediğiniz gibi Zcash 18 Temmuz tarihinde hard forka uğrayacak. Üretici ekip elinde Zcash olanlara aynı oranda yeni üretilecek olan Ycash’lardan verileceğini açıkladı. Fakat şu an hangi borsaların buna destek vereceğini borsalardan herhangi bir açıklama gelmediği için bilemiyoruz. Ancak üretici ekibin Binance’ye konu ile alakalı olarak başvuru yaptığı ve başvurunun onay sürecinde olduğu ifade edildi. Bunun yanı sıra fiyat konusuna gelecek olursak tabi ki bu durumu kestirmek zor. Ancak Binance gibi büyük borsalar bu çatallanmaya destek verecek olursa ciddi bir artış görebiliriz.

Genellikle çatallanmadan sonra fiyat yarı yarıya bölünür. Örneğin an itibarı ile 110 dolardan işlem gören Zcash’in fiyatı çatallanma işleminden sonra: ZCash 60 dolar, YCash 40 dolar şeklinde olabilir. Tabiki bunun için kesin bir şey asla söylemek mümkün değil.

Cevabınız

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Kapalı