Zcash hardfork

  0
  3
  Soru ve CevapCategory: Kripto ParaZcash hardfork
  AvatarSabahattin soysal asked 3 sene ago

  Zcash 18 temmuzda catallsarak Ycash ı meydana getirecek.Her z Cash ı olana y Cash verilir mi? YCash verecek destekleyecek borsalar hangileri? Y Cash fiyatı sizce ne olur?

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  1 Answers
  Yusuf NumanoğluYusuf Numanoğlu Staff answered 3 sene ago

  Merhaba, evet dediğiniz gibi Zcash 18 Temmuz tarihinde hard forka uğrayacak. Üretici ekip elinde Zcash olanlara aynı oranda yeni üretilecek olan Ycash'lardan verileceğini açıkladı. Fakat şu an hangi borsaların buna destek vereceğini borsalardan herhangi bir açıklama gelmediği için bilemiyoruz. Ancak üretici ekibin Binance'ye konu ile alakalı olarak başvuru yaptığı ve başvurunun onay sürecinde olduğu ifade edildi. Bunun yanı sıra fiyat konusuna gelecek olursak tabi ki bu durumu kestirmek zor. Ancak Binance gibi büyük borsalar bu çatallanmaya destek verecek olursa ciddi bir artış görebiliriz.

  Genellikle çatallanmadan sonra fiyat yarı yarıya bölünür. Örneğin an itibarı ile 110 dolardan işlem gören Zcash'in fiyatı çatallanma işleminden sonra: ZCash 60 dolar, YCash 40 dolar şeklinde olabilir. Tabiki bunun için kesin bir şey asla söylemek mümkün değil.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz