Sponsorlu

WinNow’un Kripto Para Birimi Ana Ağ Lansmanını Tamamladı ve Ütopik Bir Metaverse’e Bakıyor

Görünüşe göre 2021 meta-evrenin yılı ve gitgide daha fazla şirket kendilerini trilyon dolarlık bir işte var olmak için konumlandırıyor.

16 Kasım’da, bir grup Avrupalı ​​geliştirici ve kripto para birimi uzmanı, gerçek dünya dinamiklerine sahip bir P2E oyunu olan Wonniw metaverse’de bir DAO belirteci olarak hareket etmesi için WinNow’u ($WNNW) başlattı.

Bir DAO belirteci modern bir demokratik temsil biçimidir, bu nedenle oyundaki katılımcılar WinNow belirteci aracılığıyla meta veri deposunun işleyişinin dinamikleri hakkındaki kararlarda aktif rol alabileceklerdir.
Ekibin Medium’dan alınan raporlara göre, metaverse Wonniw, DAO tarafından seçilen tüm vatandaşların ve belediye başkanlarının “sürdürülebilirlik” adı verilen ortak bir hedefe doğru eşit şekilde teşvik edildiği ütopik bir gerçekliği kopyalamaya çalışmak için tüm referanslara sahip.

Metaverse’in geliştirilmesi alfa aşamasındadır, ekip zaten bir Avrupa yazılım evi olan Falcon Interactive ile bir anlaşma imzaladı ve ilk oynanabilir sürümün lansmanı şu anda 31 Mart 2022’de planlanıyor.

Web sitesi: https://winnow.me
Metaverse: https://wonniw.com
Medium: https://winnowdao.medium.com/
Twitter: https://twitter.com/WinNowToken

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu