Sponsorlu

Yılın En Çok Beklenen ICO’suna Katılın ve Biletinizi Kripto Dünyasına Alın

12 yıllık varoluşun ardından, kripto için hak ettiği tanınmayı alma zamanı gelmişti. Blockchain teknolojisi, satıcıları ve iş meraklılarını fethettikten sonra adım adım kamu kurumlarına gitti.

Banka hizmetleriyle gelen tüm sorunlarda, insanların, kullanıcılara veri ve finansal güvenlik sağlayan kripto ödemeleri fikrine bu kadar sinirlenmesine şaşmamalı.

Özellikle tokenleştirme, adil ödemeler, krediler ve oylar açısından sunduğu tüm çözümlerle ön plana çıktı.

Ve kripto alanını bir adım öne çıkarmak için, özel bir ekip, kriptoyu görme şeklimizi sonsuza kadar değiştirecek en ilgi çekici yardımcı program tokenlerinden birini, 1 Şubat’tan beri özel ICO’sunda bulunan STC token’ı geliştirdi.

STC Jetonu Nedir?

Student Coin (STC), temel yardımcı program belirtecidir. Güçlü teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş tokenlerin oluşturulmasını mümkün kılar.

Platformda bir hesaba sahip olmak, bunları oluşturmanıza olanak sağlar:

  • Kişisel belirteçler – tek bir hesaba bağlı benzersiz varlıklar;
  • Başlangıç ​​jetonları – hayallerinize doğru bir adım atmanıza yardımcı olan varlıklar;
  • Kurumsal belirteçler – tek bir şirkete adanmış benzersiz varlıklar;
  • DeFi tokenleri – üçüncü şahısların müdahalesi olmadan çeşitli banka faaliyetlerini gerçekleştirmenize izin veren varlıklar;
  • NFT Jetonları – platformlar arasında geçişi mümkün kılan aktarılabilir jetonlar.
  • Tüm bu tokenler STC Token’a göre değerlenir ve borsalar, ticaretler ve hatta kitle fonları için kullanılabilirler.

STC Jetonu Neden Özeldir?

STC jetonunu diğer jetonlardan üstün kılan şey, dünya ekonomisindeki en önemli insanlara – öğrencilere odaklanmasıdır.

Mevcut ve gelecekteki şirketlerin başarısına damga vuracak yeni nesil çalışanlardır. İnsanlara daha iyi eğitim şansı vermek için üniversite programlarını daha erişilebilir hale getirme ihtiyacı var.

Ama o kadar kolay değil. Öğrenim ücretlerinin düşürülmesi, nitel araştırmacılar, öğretmenler, programlar, uluslararası işbirlikleri vb. İçin daha düşük bir bütçeye yol açacaktır.

Şimdiye kadar çözüm banka kredileriydi. Ancak, öngörülemeyen ekonomimizle insanlar banka hizmetlerine olan güvenini kaybetti.

Bu nedenle, Student Coin’in ekibi, öğrenci kredilerini merkezi olmayan bir çözümle geldi.

Nasıl Çalışır?

Gelecekteki öğrenci kişisel jetonunu oluşturur. Bu jeton, Öğrenci Parası pazarına konur. STC sahipleri, öğrenci eğitim için gereken parayı alana kadar jetonları satın alır. Öğrenci mezun olduktan ve iş bulduktan sonra, maaşının bir kısmı krediyi ödemek için kilitlenecek. STC sahipleri, katılımları için döngüsel bir kar ödemesi alırlar.

500’den fazla en iyi üniversite Harvard Üniversitesi, Manchester Üniversitesi ve Kopenhag Üniversitesi dahil bu proje tarafından sürdürülmektedir

Öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları fonları almaları için basit bir yol. En azından ana odak noktası bu, ancak bu süreç vizyon sahibi girişimciler için de yapılabilir.

Öğrenci Parasının öne çıkmasının tek nedeni bu değil. STC tokenlerini bulundurmak, kullanıcılara projenin geliştirilmesinde oy kullanma ve hatta gerekirse dilekçe imzalama şansı verir. İnsanlara ihtiyaç duydukları şeyi vermek ve kripto para birimlerinin kullanımını artırmak için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir.

STC Jetonlarını Nasıl Satın Alabilirsiniz?

STC jetonlarınızı mümkün olan en kısa sürede almak için Student Coin Launchpad ICO programı, 30 Nisan’a kadar mevcut. Sadece 23 gün önce başlamasına rağmen, ekip halihazırda 1.8 milyon dolar değerinde STC token topladı ve 34 aşamayı tamamladı.

Şimdiye kadar tamamlanan her aşama 100k USD’lik sabit bir sınıra sahipti ve her yeniden yüklemede fiyat 0.0002 USD arttı.

ICO’ya katılmak sadece bu belirteçlere önceden erişim sağlamaz, aynı zamanda ek varlıklar da sağlar.

ICO’yu arkadaşlarınıza tavsiye eder ve onlara benzersiz bir yönlendirme bağlantısı gönderirseniz, STC satın alımlarının% 20’unun yanı sıra her arkadaşınızın yatırdığı ETH’nin % 30’sini kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ayrıca satın alınan STC’nin% 5’ini alır.

Student Coin’in Arkasında Kim Var?

Student Coin, kripto kullanılabilirliğini genişletmeye ve dünyanın ihtiyaçları için çözümler oluşturmaya hazır, 44 farklı ülkeden 12 kişilik özel bir ekip tarafından destekleniyor. Bunların arasında, Avrupa için IBM’in eski CTO’sunu ve Harvard University Club of Poland’ın başkanını bulabilirsiniz.

Ekip, 2021’in sonunda belirteci büyük kripto borsalarında listelemenin yanı sıra STC Exchange, STC Terminali ve hatta bir STC Uygulaması geliştirmeyi ve uygulamayı planlıyor.

Öyleyse, yenilikçi fikirleri dikkatinizi çektiyse, ICO’ya katılın ve özellikleriyle güncel olmak için sosyal medyada takip ettiğinizden emin olun.

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/

Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg

Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org

Telegram: https://t.me/studentcoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/

Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu