Hakkımızda

bitcoinsistemi.com kendisine özgü olarak büyük bir özen sonucunda hazırlanmış olan kripto para haberleri ve analizlerini kullanıcılar ile paylaşmayı esas alan ilkeli yayıncılığa kendisini adamış, kripto para dünyasında yaşanan gelişmeleri anında doğru, tarafsız ve detaylı olarak okuyuculara sunan, haber değeri taşıyan her türlü bilgi/makale içeriğinin yeniden derlenerek kullanıcılara aktarılmasını sağlayan internet sitesidir.

Misyonumuz

Okuyuculara her zaman öncelikli olarak güncel ve tarafsız kripto para haberlerini ve kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler sonucunda analizler sunmak.

Bir bilgi/haber içeriğinde piyasa ile önemli bir durum mevcut ise bu durumu bitcoinsistemi.com editörleri tespit ederek haberi tarafsız şekilde düzenleme ve derleme yaparak okuyucular ile paylaşmak.

Gündem ve kritik haberlerin anında yayınlanmasını sağlamak.

Reklam amaçlı ve ilgi çekici olan hiçbir içerik ve bilgiye yer vermeyerek okuyuculara tamamen kendilerini rahat ve güvende hissedebilecek oldukları içerikleri sunmak asıl misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Ulusal çapta gündem olan kripto para haberlerini tamamen tarafsız ve ilk önce sunan kripto para haberleri sitesi olmak.

Çok daha iyi seviyede güven sunarak ”bitcoinsistemi.com üzerinde bu içerik ve bilgi yayınlandı ise mutlaka doğrudur” algısını kullanıcıların aklında yer edebilmesini sağlamak.

Asıl ve öncelikli olarak tüm yayınladığımız içerikleri tamamen tarafsız, dünya görüşüne uygun yayınlamanın verdiği güven duygusunun oluşturduğu huzur ve rahatlığı ekip arkadaşlarımız arasında yaşamak asıl vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz Neler?

bitcoinsistemi.com ekibi olarak asıl hedefimiz her zaman kripto para sektöründe öncü olan internet/haber sitesi olmaktır.

Gelecek uzun vadeli süreç içerisinde Türkiye’nin en fazla okunan ve en fazla takip edilen internet sitelerinden birisi olmak.

Kripto Para sektörünün Türkiye’de daha çok bilinmesini sağlamak.