HaberlerKripto Para

3AC’den Yeni Açıklama: “Kripto Paralara Halen İnanıyoruz!”

Three Arrows Capital'ın kurucu ortağı son gelişmeler hakkında konuştu.

Wall Street Journal’ın haberine göre, 3AC olarak bilinen kripto para hedge fonu Three Arrows Capital yetkilileri bugün yaptıkları açıklamada varlık satışlarını ve firmayı kurtarma konularını araştırdıklarını söyledi.

Three Arrows Capital’ın kurucu ortağı Kyle Davies yaptığı röportajda firmanın yatırımcıları ve borç verenleri için bir çözüm bulmaya yardımcı olması amacıyla yasal ve finansal danışmanlar tuttuklarını belirtti.

“Her zaman kripto paralara inandık ve hala da inanıyoruz. İşleri çözmeye ve tüm kurucularımız için adil bir çözüm bulmaya kararlıyız.

Bu kapsamda Three Arrows, varlık satışları ve başka bir firma tarafından kurtarılma da dahil olmak üzere seçenekleri araştırıyor.”

Şirketin, alacaklılarla bir kurtarma planı yapmak için daha fazla zaman verecek bir anlaşmaya varmayı umduğunu belirten Davies, şirketin bir çözüm aradığı için hala faaliyet gösterdiğini söyledi.

Mayıs ayında yaşanan UST ve LUNA çöküşünden 3AC’nin büyük zarara uğradığını dile getiren Davies, LUNA’ya yaklaşık 200 milyon dolar yatırım yaptıklarını ancak bu yatırımlarının çöküşle beraber sadece birkaç gün içinde yok olduğunu belirtti.

“Terra (LUNA) ve UST çöküşü bizi çok hazırlıksız yakaladı.

Three Arrows LUNA kayıplarına dayanabiliyor ancak son haftalarda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimlerinin de fiyatlarının düşmesi bizim için büyük sorunlara neden oldu.”

Eski okul arkadaşları olan Su Zhu ve Kyle Davies tarafından 2012 yılında kurulan piyasanın en büyük kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’ın UST ve LUNA çöküşü öncesinde Nisan ayında yönetim altında yaklaşık 3 milyar dolarlık varlığı bulunuyordu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu