Haberler

5G Teknolojisine Tepkiler Sürüyor. İngiltere’den Sonra Hollanda’da 5G İstasyonlarına Yönelik Saldırılar Yapılıyor

Birçokları 5G teknolojisinin coronavirüsü bir pandemi haline getirdiğinden şüpheleniyor.

Bilindiği gibi geçen haftalarda İngiltere’de birçok 5G direği ateşe verilmişti. Söz konusu saldırıların sebebi ise 5G teknolojisinin insan sağlığı başta olmak üzere tüm ekolojik düzene ciddi zararlar vermesi ve bağışıklık sistemini çökerterek coronavirüsün aşırı derecede yayılmasına neden olması. Şu sıralar benzer bir durum Hollanda’da da görülüyor. Ülkedeki 5 ayrı noktada bulunan 5G istasyonu ateşe verildi.

Bu zamana kadar 5G teknolojisinin sağlık açısından zararlı olduğuyla ilgili birçok teori ortaya atılmıştı ancak söz konusu teknolojinin coronavirüsle ilişkilendirilmesi bardağı taşıran son damla oldu. Hollandalı yetkililerce yapılan açıklamaya göre olası saldırılar basit eylemler değil, birer terör saldırısı olarak değerlendirildi ve saldırıların ülkenin iletişim ağına ciddi şekilde zarar verdiğinin de altı çizildi. Ayrıca yetkililer 5G teknolojisinin herhangi bir virüse sebep olmayacağının 5G’nin yan etkilerinin 4G, 3G, 2G ve Wi-Fi ile aynı olduğunu ifade etti.

Hollanda’da henüz 5G teknolojisine geçilmiş değil ancak ülkenin ileri gelen birçok şirketi 5G teknolojisi ile ilgili birçok projeye başladı bile.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu