binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinABD Başkan Adayı Donald Trump'tan Kripto Paralara "Tam Destek" Sözü!

ABD Başkan Adayı Donald Trump’tan Kripto Paralara “Tam Destek” Sözü!

ABD Başkan Adayı Donald Trump seçim kampanyasında kripto para bağışı kabul edeceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2024 ABD Başkanlık seçimlerinde yeniden aday olan ABD eski Başkanı Donald Trump Bitcoin (BTC) ve kripto paralarla ilgili olumlu açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Bu noktada önceki açıklamalarında Bitcoin’in popülaritesini kabul ettiğini belirterek kripto para sektörüne desteğini açıklamıştı.

İlgili Haber  ABD Başkan Adayı Donald Trump'tan Bitcoin'e Yeşil Işık!

Son olarak kripto para sektörüne olan desteğini yineleyen Trump, seçim kampanyasında kripto para bağışı kabul edeceğini açıkladı.

NFT’lerini alan yatırımcılarla bir araya gelen Trump şunları söyledi:

“Seçim kampanyası sürecinde kripto para bağışı yapamıyorsunuz ancak ben bunu değiştireceğim. Kripto para bağışlarını mümkün hale getireceğim.

Kripto kullanarak Trump kampanyasına bağışta bulunabilir miyiz? sorusunun cevabının evet olduğuna inanıyorum.”

“Joe Biden Kripto Paranın Ne Olduğunu Bilmiyor!”

Başkanlık seçimlerindeki rakibi Joe Biden’ı da eleştiren Donald Trump, Biden’ın kripto para biriminin ne olduğunu bile bilmediğini söyledi.

“O kripto paranın ne olduğunu bile bilmiyor.

Eğer kriptoyu herhangi bir biçimde seviyorsanız ve kriptoyu destekliyorsanız Trump’a oy verseniz iyi olur.”

Biden ve yönetimin kripto para karşıtı tutumunu da eleştiren Trump, kripto para sektörünün ABD dışına çıkmasına izin vermeyeceğini de ekledi. Kripto sektörünün ABD içinde kalması için elinden geleni yapacağına söz veren Trump ” Eğer kripto para sektörü Biden ve yönetininin düşmanlığı nedeniyle ABD’den çıkıyorsa bunu durduracağız. Zira bunu istemiyoruz. Eğer kriptoyu benimseyeceksek, onların ABD’de olmalarına izin vermeliyiz.” dedi.

Trump’un BTC ile ilgili son açıklamaları 2021’de Bitcoin’i ve kripto para birimlerini dolara karşı rekabet eden bir “dolandırıcılık” olarak nitelendirdiği önceki açıklamalarından vazgeçtiğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail