HaberlerKripto Para

ABD Firması BAE, Kripto Para Sektöründe Deneyimli İsimleri Bünyesinde Dahil Edeceğini Duyurdu

Ticari ve askeri uygulamalar için elektronik koruma ürünleri üreten BAE Systems, kripto para sektörünün öneminin farkında olan şirketlerden biri.

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığına Bağlı firma BAE Systems, kripto para uzmanları aradığını duyurdu. LinkedIn üzerinden yayınlanan iş ilanında kripto para sektöründeki uzman kişilere çağrıda bulunuldu.

Söz konusu görev için seçilecek kişilerin Washington metropol bölgesindeki operasyonel faaliyetlerde görev alacağı belirtildi. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca kendi alanlarında isim yapmış olmaları ve kripto para sektöründe yeterlilik sahibi olduklarını ispatlamaları bekleniyor. İşe başvuracaklar bunların yanı sıra gizlilik tabanlı para birimleri, cüzdan türleri ve node’lar hakkında da yeterli bilgi düzeyine sahip olmalılar.

Ticari ve askeri uygulamalar için elektronik koruma ürünleri üreten BAE Systems’ın 2018’de 10,8 milyar dolar satış sağladığı iddia ediliyor. Söz konusu hizmetlerinin yanı sıra güvenlik ve koruma ürünleri de üreten şirket, entegrasyon, bakım ve bilgi teknolojileri uzmanlığı hizmetlerini de sağlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu