HaberlerKripto Para

ABD Firması BAE, Kripto Para Sektöründe Deneyimli İsimleri Bünyesinde Dahil Edeceğini Duyurdu

Ticari ve askeri uygulamalar için elektronik koruma ürünleri üreten BAE Systems, kripto para sektörünün öneminin farkında olan şirketlerden biri.

Nexo

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığına Bağlı firma BAE Systems, kripto para uzmanları aradığını duyurdu. LinkedIn üzerinden yayınlanan iş ilanında kripto para sektöründeki uzman kişilere çağrıda bulunuldu.

Söz konusu görev için seçilecek kişilerin Washington metropol bölgesindeki operasyonel faaliyetlerde görev alacağı belirtildi. Başvuruda bulunacak adayların ayrıca kendi alanlarında isim yapmış olmaları ve kripto para sektöründe yeterlilik sahibi olduklarını ispatlamaları bekleniyor. İşe başvuracaklar bunların yanı sıra gizlilik tabanlı para birimleri, cüzdan türleri ve node’lar hakkında da yeterli bilgi düzeyine sahip olmalılar.

Ticari ve askeri uygulamalar için elektronik koruma ürünleri üreten BAE Systems’ın 2018’de 10,8 milyar dolar satış sağladığı iddia ediliyor. Söz konusu hizmetlerinin yanı sıra güvenlik ve koruma ürünleri de üreten şirket, entegrasyon, bakım ve bilgi teknolojileri uzmanlığı hizmetlerini de sağlıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı