AltcoinHaberler

ABD Seçimlerinin Sonucu Bu Tokenı Yüzde Yüz Etkileyecek

Trump'ın başkan seçilmesine göre değer bulacak olan bahis kuponu gibi token çıkardılar.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ulusal kripto para çıkarma tartışmaları sürerken kripto para borsası FTX, senenin sonuna doğru yapılacak olan ABD başkanlık seçimleri için özel bir tokenı piyasaya sürdü. “Trump token” adı verilen kripto değer Trump’ın kasım ayındaki başkanlık seçimlerindeki performansına göre kurgulanmış durumda.

Seçim sonuçlarına göre değeri şekillenecek olan Trump token, 0 ile 1 dolar arasında değişen bir değere sahip olacak. Eğer seçimleri Trump kazanır da yeniden başkan olursa Trump tokenın değeri 1 dolar olacak, aksi gerçekleşirse tokenın değeri sıfırlanacak.

Şu an tüm Amerika’nın gözü söz konusu başkanlık seçimlerinde. Bilindiği gibi ABD Senatosu Trump’ın azil soruşturmasıyla ilgili fazlaca efor sarf etti ve ABD Temsilciler Meclisi Trump’ın başkanlık görevinden azledilmesini uygun buldu ancak ABD Senatosu Trump’ı akladı ve göreve devam etmesi yönünde karar kıldı. Şimdi herkesin gözü kulağı; sadece Amerika’yı değil, teknik olarak tüm dünyayı etkileyecek olan başkanlık seçimlerinde.

Bakalım seçim sonuçları nasıl gerçekleşecek ve söz konusu sonuçtan kripto para piyasaları nasıl etkilenecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu