binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD’de Davalar İle Başı Dertte Olan Bitcoin Borsası, Son Rezerv Raporunu Yayınladı!...

ABD’de Davalar İle Başı Dertte Olan Bitcoin Borsası, Son Rezerv Raporunu Yayınladı! Fonlarda Ciddi Erime Var!

ABD'de kendisine önemli bir dava açılan Kucoin, her ay düzenli olarak yayınladığı rezerv raporunu yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’de davalar ile başı dertte olan kripto para borsası KuCoin, en son varlık rezervi sertifikasını yayınlayarak kullanıcıların varlıklarına ve önceki döneme kıyasla değişikliklerine ışık tuttu.

KuCoin Varlık Rezerv Belgesi Yayınladı, Kullanıcı Varlıklarındaki Düşüşü Açıkladı

Verilere göre, kullanıcıların BTC varlıkları 12.114 olarak gerçekleşti ve 29 Şubat’ta kaydedilen son rakama kıyasla %25,4’lük kayda değer bir düşüşe işaret etti.

Benzer şekilde, kullanıcıların ETH varlıkları 112.000 olarak gerçekleşti ve bir önceki değerlendirmeden bu yana %21,91’lik bir düşüşe işaret etti. Buna ek olarak, USDT varlıkları 963 milyon olarak kaydedildi ve aynı dönemde %21,5’lik bir düşüş yaşadı.

Varlık rezervi sertifikasının yayınlanması, KuCoin borsasındaki kullanıcı varlıklarına ilişkin şeffaflık sağlar ve paydaşların zaman içinde varlık değerlerindeki değişiklikleri izlemelerine olanak tanır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Coin İzleme Listesinde Değişiklik Yaptı! 5 Yeni Token Listeye Eklendi!

Kullanıcı varlıklarındaki bu dalgalanmalar, kripto para piyasasının dalgalanma ve değişen yatırımcı duyarlılığı ile karakterize edilen dinamik doğasının altını çizmektedir.

Varlık değerlerindeki düşüşler piyasa hareketlerini veya kullanıcı faaliyetlerini yansıtabilirken, aynı zamanda kripto para yatırımlarında risk yönetimi ve çeşitlendirmenin önemini de hatırlatmaktadır.

KuCoin, varlık rezerv sertifikaları aracılığıyla kullanıcı varlık varlıkları hakkında güncellemeler sağlamaya devam ederken, yatırımcılar ve tüccarlar kripto para birimi ortamında gezinirken bilinçli kararlar almak için bu bilgileri kullanabilirler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail