binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD'nin New York Eyaleti, Bitcoin Borsalarının Coin Listeleme Ve Delist Etmesine Yeni...

ABD’nin New York Eyaleti, Bitcoin Borsalarının Coin Listeleme Ve Delist Etmesine Yeni Kurallar Getiriyor!

New York Eyaleti şehirde faaliyet gösteren firmalar tarafından kripto paraların listelenmesi ve delist edilmesine yeni kurallar getiriyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS), şehirde faaliyet gösteren firmalar tarafından kripto para birimlerinin listelenmesi ve listeden çıkarılmasında şeffaflığı artırmak için adımlar atıyor.

Departman Yeni Kripto Para Kuralları Getirmeyi Planlıyor

Bugün yayımlanan kılavuzda, kripto şirketlerinin kripto para tekliflerini değerlendirmeye yönelik beklenti ve prosedürlerinin yanı sıra bir kripto parayı platformlarından çıkarma kriterleri de ana hatlarıyla belirtiliyor.

NYDFS Müfettişi Adrienne Harris, kripto para teklifleri konusunda daha sağlam standartlara ihtiyaç duyulduğunu vurguladı.

İlgili Haber  Dikkat: Kritik Haftaya Giriliyor, İşte Yeni Haftada Takip Edilmesi Gereken Ekonomi ve Altcoin Gelişmeleri!

Önerilen çerçeve, firmalara kripto para listeleme ve listeden çıkarma için özel politikalar geliştirmelerinde yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu, listeden çıkarma konusunda ilk kez rehberlik içerdiği için önemli bir gelişmeye işaret ediyor.

Harris, daha önce onaylanmış bir kripto paranın yeni riskler taşıdığı veya kötüye kullanıldığı tespit edildiğinde, firmaların tüketici çıkarlarını koruyarak güvenlik ve istikrar yapılandırılmış bir sürece sahip olması gerektiğini açıkladı.

Bu teklifin bir parçası olarak, New York’ta kayıtlı dijital para şirketlerinin güncellenmiş kripto para listeleme ve listeden çıkarma politikalarını sunmaları gerekiyor. Önerilen mevzuat 20 Ekim’e kadar kamuoyu görüşüne açık olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail