binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAirdrop'ları Talep Etmeyi Unuttular! 69 milyon ARB Vakfa Kaldı!

Airdrop’ları Talep Etmeyi Unuttular! 69 milyon ARB Vakfa Kaldı!

Arbitrum Vakfı, kullanıcılar tarafından bugüne kadar talep edilmeyen 69 milyon ARB'nin (57 milyon dolar değerinde) Arbitrum DAO hazinesine aktarıldığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz Mart ayının ortalarında Ethereum (ETH) katman 2 ölçeklendirme projesi Arbitrum (ARB), uzun süredir beklenen airdrop’unu açıklamıştı.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme! Ethereum Tabanlı Arbitrum Uzun Süredir Beklenen Airdrop'u Duyurdu!

23 Martt’ta ARB token airdrop’unun yapılacağını açıklayan Arbitrum, airdrop’un tokenin toplam arzının %12,75’ini temsil edeceğini belirtmişti.

Airdrop için son talep tarihinin 24 Eylül 2023 olduğu belirtilmişti. Ancak bazı kullanıcılar altı aylık talep süresine rağmen ARB’lerini almadı.

Bu noktada Arbitrum Vakfı, kullanıcılar tarafından bugüne kadar talep edilmeyen 69 milyon ARB’nin (57 milyon dolar değerinde) Arbitrum DAO hazinesine aktarıldığını duyurdu.

“Token talep sözleşmesinde kalan 69.448.385 talep edilmemiş ARB, AIP-7’de belirtildiği gibi resmi olarak Arbitrum DAO hazinesine aktarıldı.”

Zincir içi verilere göre Arbitrum DAO hazinesi şu anda 3,6 milyar ARB’ye (2,9 milyar dolar değerinde) sahip bulunuyor.

Veriler ayrıca talep edilmeyen ARB’nin toplam 10 milyar arzının %0,69’unu temsil ettiğini ve kullanıcıların %93’ünün airdrop sonucu hak kazandığı ARB tokenları talep ettiğini gösteriyor.

23 Mart 2023’te Binance’te listelenen ve sonrasında 1,82 dolara kadar çıkan ARB yazım esnasında 0,80 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail