Kripto HaberleriHaberlerAmazon Kripto Para Piyasa Verileri İçin Patent Aldı

Amazon Kripto Para Piyasa Verileri İçin Patent Aldı

Takip et

E-ticaret devi olan Amazon, gerçek zamanlı kripto para takip platformu kurmak için patent aldı. Alınan patent sayesinde yatırımcıların ve kuruluşların satış fiyatına yönelik veriler sistemde yayınlanabilecek. Sistem 17 Nisan itibariyle Amazon Technologies‘de çalıştırılmaya başlandı.

Uygulama anlık kripto para kur fiyatlarını göstermenin yanı sıra, alarm kurmak, tavsiyelerde bulunmak, analiz vermek, gerçek zamanlı kararlar almak gibi imkanlar da sunacak. Ayrıca sistem neredeyse eş zamanlı bir şekilde çalışacağı için her şey anlık olarak takip edilebilecek.

Aynı şekilde geçen hafta Bank of America da bu sisteme benzer olarak Blockchain teknoloisi ile çalışan veri aktarım ve izleme sistemi kurmak için patent almıştı.

Bu gibi büyük şirketlerin bu sektör için yatırım yapmaları piyasaların canlanması için büyük bir rol oynayacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları