Kripto HaberleriAltcoinAnalist Açıkladı: Bu Altcoinin Ağ Aktivitesinde Ani Bir Yükseliş Yaşanıyor!

Analist Açıkladı: Bu Altcoinin Ağ Aktivitesinde Ani Bir Yükseliş Yaşanıyor!

Kripto para analisti Ali Martinez, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında bu altcoinin ağ aktivitesindeki artışa dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

“Dogecoin katili” olarak adlandırılan meme token tabanlı bir kripto para olan Shiba Inu (SHIB), piyasa genelindeki kısmi toparlanma sürecinde ağ aktivitesinde bir artış görüyor.

Kripto para analisti Ali Martinez’e göre, Shiba Inu tek günde 2.538 yeni adres kaydederek ağ aktivitesindeki son üç ayın en yüksek artışını gösterdi.

Kripto paralarda ağ etkinliği belirli bir coin için benimseme, kullanım ve talep seviyesini gösterebilir.

SHIB ağ aktivitesindeki artışı gösteren grafik.

Genel olarak, daha yüksek bir ağ etkinliği, daha fazla insanın coin’i ödemeler, transferler, ticaret veya yatırım gibi çeşitli amaçlar için kullandığı anlamına gelir. Daha fazla talep daha yüksek değerlemeye yol açabileceğinden, bu durum coinin fiyatını da etkileyebilir.

Bununla birlikte bir altcoinin ağ aktivitesindeki artışın çok sayıda faktörden kaynaklanabileceği de unutulmamalı, yani ağ aktivitesi bir coinin performansı ya da potansiyeli hakkında her zaman güvenilir bir gösterge değildir.

İlgili Haber
Binance CEO'su Net Servetinin Ne Kadarını Bitcoin ve Kripto Paralarda Tutuyor? Açıkladı!

Bitcoin’de de Borsalardan Çekimler Hızlandı

Bu arada, Bitcoin (BTC) de yatırımcıların coinlerini borsalardan çekmesiyle güçlenme belirtileri gösteriyor. Martinez, son üç gün içinde yaklaşık 372.4 milyon dolar değerinde 14.000 BTC’nin bilinen kripto borsası cüzdanlarından çıkarıldığını kaydetti. Bu durum, yatırımcıların Bitcoin’lerini piyasada satmak yerine ellerinde tuttuklarını ve boğa eğilimine girdiklerini gösteriyor olabilir.

Ali Martinez, 2014 yılından bu yana sektörde yer alan bir kripto para analisti ve içerik yazarı olarak dikkat çekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay