coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAnaliz Şirketi Matrixport: "2024 Yılında Asıl Boğa, Bitcoin'in Bu Alanında Yaşanacak"

Analiz Şirketi Matrixport: “2024 Yılında Asıl Boğa, Bitcoin’in Bu Alanında Yaşanacak”

Kripto para hizmetleri sağlayıcısı Matrixport, yaptığı açıklamasında 2024 yılı Bitcoin piyasasına dair ilginç bir iddia ortaya attı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para hizmetleri sağlayıcısı Matrixport, halka açık Bitcoin madenciliği şirketlerinin BTC fiyatına oranla çok daha iyi performans gösterebileceğiini iddia eden bir rapor yayınladı.

Perşembe günü yayınlanan rapor, borsada işlem gören dijital varlık şirketlerinin düşük performansına dikkat çekiyor ve Bitcoin(BTC) madenciliği alanının 2024 yılı için boğa lehine gözüktüğünü iddia ediyor.

Raporda, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 70.000 dolara tırmanması halinde bir yatırımcının yalnızca %167’lik bir getiri elde edeceği belirtiliyor. Bununla birlikte rapora göre, HIVE Digital (HIVE), Bitfarms (BITF) ve Iris Energy (IREN) gibi firmalar da dahil olmak üzere halka açık bitcoin madencilik şirketlerinden oluşan çeşitlendirilmiş bir portföy satın alarak daha büyük kazançlar elde edilebilir.

İlgili Haber
Bloomberg Analisti, Ethereum Vadeli İşlemler ETF'siyle İlgili SEC'in İçinden Sızan Bilgiyi Paylaştı: Müjdeli Tarihi Verdi

Rapora göre Bitcoin’in mevcut fiyatına kıyasla madencilik şirketleri %33 iskonto ile işlem görüyor. Matrixport’un araştırma müdürü Markus Thielen raporda şunları yazdı: “Regresyon analizimize göre, Bitcoin 30.000 dolara dönerse dahil edilen 10 Bitcoin madenciliği şirketi %97 daha yüksek değerlenebilir ya da Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşır ve 70.000 dolardan işlem görürse %572 daha yüksek değerlenebilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail