binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinArbitrum'da (ARB) Neler Oluyor? Gün İçerisinde Çok Sayıda Balina Satış Yapmaya Başladı

Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? Gün İçerisinde Çok Sayıda Balina Satış Yapmaya Başladı

Gün içerisinde önemli miktarda değer kaybı yaşayan Arbitrum'da balinalar hareketlendi ve satış gerçekleştiriyorlar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum (ARB), son saatlerde en büyük cüzdanların bazılarından bir satış baskısı dalgası gördü.

İki balina, token fiyatının son 24 saat içinde %8’den fazla düşmesine rağmen, önde gelen kripto para borsası Binance’e yaklaşık 6.31 milyon dolar değerinde toplam 7.44 milyon ARB tokeni yatırdı.

0xe9728 adresiyle tanımlanan balinalardan biri, Binance’e ortalama 0.86 dolar fiyatla 3.26 milyon dolar tutarında 3.8 milyon ARB tokenı yatırdı. Bu balina aynı zaman aralığında Binance’ten ortalama 1.621 dolar fiyatla 2.94 milyon dolar değerinde 1.812 ETH de topladı ve muhtemelen Binance aracılığıyla ETH karşılığında ARB sattı.

Verilere göre, bu balina şu anda 11.5 milyon dolar değerinde 13.78 milyon ARB tokenı tutuyor. Bununla birlikte, balina, 4 ve 5 Nisan 2023 tarihlerinde sadece iki gün içinde Gate.io ve Binance’den ortalama 1.24 dolar fiyatla 21.83 milyon dolar değerinde 17.6 milyon ARB token biriktirdiği için ARB’den tahmini olarak toplam 7.02 milyon dolar zarar etmiş durumda.

İlgili Haber  En Büyük Ethereum Balinalarının Hikayeleri Ne? 500 Milyon Doların Üstünde ETH Yakan Var

ARB tokenlerini Binance’e yatıran bir diğer balina ise dijital varlıklar için piyasa yapıcı ve likidite sağlayıcı olan Wintermute Trading. Wintermute Trading, son sekiz saat içinde Binance’e 3.36 milyon dolar değerinde toplam 4.35 milyon ARB tokenı yatırdı. Wintermute Trading şu anda 27.7 milyon dolar değerinde 36 milyon ARB tokeni tutuyor.

Aave’de uzun süredir ARB’de long durumda olan üçüncü bir balina da borcunu ödemek için ARB satıyor. Son beş saat içinde, bu balina Aave’den 3.85 milyon dolar değerinde 5 milyon ARB tokeni çekti ve 2.93 milyon dolar değerinde 3.8 milyon ARB tokenini Binance’e yatırdı.

Bu balina şu anda 6.16 milyon dolar değerinde 8 milyon ARB tokenine sahip.

Satışların da etkisiyle Arbitrum fiyatı bugün ani bir şekilde değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda gün içerisindeki %8.60 düşüş ile 0.76 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail