binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinArbitrum'da Yakında 50 Milyon Tokenlik Deprem Olabilir: Oylama Son Tarihi 18 Eylül

Arbitrum’da Yakında 50 Milyon Tokenlik Deprem Olabilir: Oylama Son Tarihi 18 Eylül

Bu senenin popüler altcoinlerinden Arbitrum'da iki gün içerisinde 50 milyon tokenlik bir oylama sona erecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arbitrum (ARB), ağındaki aktif protokollere 50 milyon ARB token dağıtabilecek kısa vadeli bir teşvik programının oylaması sona ermek üzere. Şu anda topluluk oylaması altında olan teklifin 18 Eylül 2023 tarihinde sonuçlanması planlanıyor.

Teşvik programı, teklifi iki turda oylayacak olan Arbitrum DAO’nun onayına tabii. Şu anda devam etmekte olan ilk turda, program için toplam bütçe ve tahsis kriterleri belirlenecek. İlk turun 18 Eylül’de sona ermesinin ardından başlayacak olan ikinci turda ise hibe alacak belirli protokoller seçilecek.

Mevcut durumda oylamada 50 milyon ARB tokenini içeren teşvik programı %64 lehte oy ile büyük ölçüde onaylanacakmış gibi görünüyor.

İlgili Haber  En Popüler NFT Pazaryerlerinden Magic Eden, Radikal Solana Kararını Açıkladı

Program, geliştiricilere göre ağın büyümesini desteklemek, teşvik hibelerini tecrübe etmek, geliştirici desteği için yeni modeller bulmak ve teşvik verileri oluşturmak üzere tasarlandı.

Oylama 18 Eylül TSİ 09:58 (UTC 06:58) tarihinde sona erecek. Teklif bu haliyle geçerse, Ocak 2024’e kadar teşvikler için 50 milyon tokene kadar ARB ekosistem geliştiricilerine hibe edilecek.

Arbitrum’un web sitesine göre, şu ana kadar Uniswap, Aave, MakerDAO, Compound ve Curve gibi büyük DeFi protokolleri de dahil olmak üzere 300’den fazla proje Arbitrum’da konuşlandırıldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail