binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinArjantin Finale Çıktı, Fan Token Yükselmeye Başladı! Şu An Alınır Mı?

Arjantin Finale Çıktı, Fan Token Yükselmeye Başladı! Şu An Alınır Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Chiliz’de listelenen Arjantin Milli Takımı’nın taraftar tokeni Argentina Fan Token (ARG), 2022 Dünya Kupası’nda ülkenin finale çıkması ile yükselişine devam etti.

Turnuvanın favori takımlarından Arjantin, piyasa koşulları ve grup aşamasına beklenenden daha kötü başladığı için 18 Kasım’da 9 doların üzerinde işlem görürken 2,50$ seviyesine kadar soluksuz düştü.

Ancak dünya yıldızı Lionel Messi önderliğinde grup aşamasından çıkmayı başaran milli takımın finale doğru adım adım yaklaşmasıyla ARG yeniden 5,20 doları aştı. Argentina Fan Token, sadece bugün %7,60 değer kazandı.

ARG, ana direnç seviyelerinden 4,50$ seviyesini yeniden aşarak yatırımcıları umutlanırdı. Fan tokenin teknik olarak önündeki ilk engel ise 5,85 dolar. Bu seviye de aşılırsa yatırımcılarda sırasyla 7,73 ve 9 dolar beklentisi oluşabilir.

Değişmez Gerçek: Beklenti Alınır, Haber Satılır!

Arjantin Fan Token’da teknik olarak yeniden yükseliş trendi başlasa da bütün finansal enstürmanlarda çalışan bu artümana dikkat etmek gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde yeniden başlayan yükseliş, Messi’nin kupayı kaldırma beklentisinin fiyatlaması. Bu açıdan bakarsak finalde son düdüğünün çalmasıyla birlikte ARG’de sert bir satış görebiliriz.

Bu nedenle ARG ticareti yapmak isteyen yatırımcılar bu günlerde ekstra dikkatli olmalı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail