Cardano

Balina Açıkladı: Bunlar Gerçekleşince Cardano (ADA) Uçacak!

2022 yılı başında Cardano, haftalar içerisinde toplam kilitli değerini (TVL) 200 milyon dolardan fazla arttırarak yıla hızlı bir giriş yapmıştı.

Şimdi ise bir ADA balinası, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Cardano ağının “uçuşa geçmesi” için gerekenleri sıraladı.

Balina, hazırladığı listedeki bazı maddelerin halihazırda duyurulan projeler olduğunu ve bunların önümüzdeki tamamının önümüzdeki 3 ila 6 ay içerisinde gerçekleşeceğini iddia etti.

Balinanın listesinde şunlar yer alıyor:

  • Stabilcoinler
  • Wrapped Bitcoin
  • Kredi ve türev
  • Donanım cüzdanı desteği
  • Geçici kaybı düşük merkeziyetsiz borsalar (DEX)
  • ADA on-chain staking desteği
  • Yüksek verim

Cardano Stabilcoinleri

Stabilcoinler, itibari para birimleri ve kripto dünyası arasında bir çeşit köprü vazifesi gördüğünden Blockchain’ler için önemli varlıklar olma özelliği taşıyor.

Kısa bir süre önce Tron ağı, USDT (Tether) sirkülasyonun 40 milyar dolara ulaştığını açıklamıştı.

ADA ekosistemine bir stabilcoin çözümü eklendiğinde ağa milyarlarca dolarlık fon aktarılabilir ve bu sayede ADA, Ethereum, Tron ve Solana gibi Blockchain’lere yetişebilir.

Wrapped Varlıklar

Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto paraların Wrapped versiyonları DeFi endüstrisinin hızla büyümesinin ardından son derce popüler hale geldi.

Cardano her ne kadar DeFi dünyasında görece yeni bir coin olsa da Wrapped varlıklar kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. Wrapped varlıklar sayesinde ADA ekosistemi üzerinde bulunmayan Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıklar ile ADA ağı üzerinde işlem yapılabilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ucacak kacacak denilen hic bir coin xikmamistir cardamoda aylardir millete mal saymak icin haber yapip duruyor yemezler


Başa dön tuşu