Kripto HaberleriAltcoinBank of America'dan Yeni Kripto Para Raporu! "2023'ün Yükseliş Yılı Olmasını Bekliyoruz!"

Bank of America’dan Yeni Kripto Para Raporu! “2023’ün Yükseliş Yılı Olmasını Bekliyoruz!”

Bank of America'dan yeni kripto para raporu geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2023 yılına yükselişle başlayan Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasında Şubat ayı aylık kapanış öncesi yatay hareketler gözleniyor.

Yeni yılla başlayan rallinin devam edip etmeyeceği merak konusu olmaya devam ederken, ABD’li banka Bank of America‘dan yeni kripto para raporu geldi.

Coindesk’in haberine göre, kripto para piyasasının 2023 yılına çoğu kişinin beklediğinden çok daha iyi bir başlangıç ​​yaptığını belirten BoF analistleri, kripto para piyasası değerinin 2023 başından bu yana %42 artışla yaklaşan 1,1 trilyon dolara ulaştığını söyledi.

Raporda, 2023’ün token fiyatları için yükseliş yılı olmasını beklediklerini ifade eden analistler şu şekilde devam etti:

“2023 yılının token fiyatları için yükseliş yılı olmasını bekliyoruz.

Ayrıca ekosisteme fayda sağlayan tokenlerin, meme ve yönetişim tokenlerinden daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyoruz.”

Alkesh Shah ve Andrew Moss liderliğindeki analistler, ekonomik verilerin olası bir ekonomik durgunluğun zamanlamasını geciktirdiğini belirterek ekonomik büyüme konusunda temkinli olmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Analistler merkez bankalarının ek faiz oran artışları yapabileceği uyarısında da bulundu.

Son olarak BoF analistleri, kripto para birimleri her ne kadar 2023 yılına ralliyle başlasa da ekonomik verilerin kripto üzerinde baskı yapmaya devam edebileceği konusunda da uyardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları