binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBeş Binden Fazla Mağazada Kripto Para Kullanılacak

Beş Binden Fazla Mağazada Kripto Para Kullanılacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ödeme platformu Flow, kripto para borsası Cryptomkt ile anlaşma imzaladı. İmzalanan anlaşma neticesinde müşteriler beş binden fazla mağaza ve iş yerinde kripto para ile ödeme yapabilecek.

Cryptomkt borsası tarafından yapılan açıklamaya göre 5 binden fazla mağazada alışverişler 3 farklı kripto para ile yapılabilecek. Flow şirketi, borsanın kendi ödeme platformu olan Cryptocompra’yı sistemine dahil etti. Bu sayede borsa ile alakanız olmasa bile Flow kullanıcıları kripto para ile ödeme yapabilecek.

Anlık verilere bakıldığında Flow beş binden fazla mağazada aktif olarak kullanılabiliyor ve bünyesinde 20 binden fazla kullanıcı mevcut. Ayrıca şirket yaptığı açıklamada aylık 180 bin adet işlem yapıldığını ifade etti.

Şili, Arjantin ve Avrupa’da kullanılabilecek olan Cryptocompra servisi, Bitcoin, Ethereum ve Stellar ile ödeme imkanı sunuyor. Şirketin konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

Şili vatandaşları artık Flow ile çalışan 5 bin farklı mağazadan Cryptocompra’yı  kullanarak kripto para ile alışveriş yapabilecek. Kullanıcılar kripto para ile ödeme yaptığında iş yeri kasasına itibari para geçecek.

Flow üzerinden “gelecekte ödeme” seçeneği seçilirse yüzde 0.90 oranında komisyon ödenecek. Normal kredi kartları ile bu yapıldığı zaman ödenen komisyon tutarı yüzde 4.99 oranında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail